Jump to content

Recommended Posts

Tak ty Vanuatu V2 se mně dost libí, přemejšlím že je objednám. Navíc mají i ISO 6425..

Odporucam. Super hodinky, pekne spracovane.

HELM chystá na příští rok další model - KOMODO. Zatím nejsou známy podrobnosti, ale říká se něco o ještě lepší variantě pohonu, vzhledem k ceně obou modelů to bude buď opět Seiko nebo Myiota. Ovšem může překvapit...

Edited by kempo007

Harwey: pekne, moc pekne hodinky. Planujes je hodit na nejakou gumu?

At dobre slapou, tesim se na dalsi fotky! ;)

Harwey: pekne, moc pekne hodinky. Planujes je hodit na nejakou gumu?

At dobre slapou, tesim se na dalsi fotky! ;)

diky Tano;)

nad gumou som este nerozmyslal, ale diky za napad:)

neviem co by na ne slo navliect, su dost vysoke.

je k nim este tah, ale je stale zabaleny v krabici, je tazky a velky.

Harwey: ty mas tah a jeste lezi v krabici! Kacir jsi :) , tak sup na tah a ten hadr hod do kose ;)

Edit: ale barevne se hodi, to je fakt.

Edited by tano

HELM chystá na příští rok další model - KOMODO. Zatím nejsou známy podrobnosti, ale říká se něco o ještě lepší variantě pohonu, vzhledem k ceně obou modelů to bude buď opět Seiko nebo Myiota. Ovšem může překvapit...

S Komodama jim to bude trvat. Údajně cca léto 2018.

Pro zájemce - Vanuatu jsou momentálně skladem. Zároveň se v mailu omlouvají, že mají packing/shipping capacity 20-30 ks denně  a kvůli vytíženosti DHLka nemusí stihnout dodávku do Vánoc.

Zajímavé tooly, jediné co mně zachránilo od seriozní úvahy si je pořídit je, že jsou temporary out of order. Pátral jsem o nějakých news, ale ticho po pěšině. Výše avizovaný model KOMODO je zahalen tajemstvím jako tajemný hrad v Karpatech. Upgrade na Mk. IV také není asi na pořadu dne, ikdyž tím, že je Mk. III vyprodaný, mohlo by se zdát, že pokud nebude následovat další serie Mk. III, můžeme se těšit na Mk. IV. Čert aby se v tom vyznal :-)

Tak se nám prezentace nového modelu KOMODO odsouvá na konec roku, kdy by měly být představeny další verze stávajících modelů.

Nevíš jestli Kommodo budou mít také safírový bezel?

Ahoj, podrobnější info vyjma toho na jejich webu není. Na WUS proběhla zpráva, že u Komodo bude větší rozsah příslušenství. Co to ve finále bude se dozvíme nejspíš až v lednu/únoru. Každopádně jsem trochu zklamaný, čekal jsem 40mm/13 mm MAX.

Tak pruměr je 40mm, ale vadí ti ta vyšší výška jo? Mám Khuraburi a těch 16 je na ruce cítit no :)

16 je dost, zvlast na 40 mm. Pockam si na definitivni info z webu Helm. kazdopadne se mi z produkce nejvic libi Vanuatu. Dneska si rikam, ze ja blb si je nevzal...