Přejít na obsah

Seiko Sumo


dufi

Doporučené příspěvky

.......oni sa radi aj tym pochvalia a to extra štitkom diashield ale u sumo limitiek som ten štitok v origo baleniach nevidel......ale tiež si nie som isty.

 

U mých limitek je tenhle stručný popis a štítek k nim byl. Tak jsem z toho usuzoval, že je to přidaná hodnota všech sumo limitek.

 

Seiko 50th anniversary Limited Edition Prosper 200m Diver.

Specification: size, 45 mm case. 13 mm thick. 22 mm lugs, sapphire crystal. lumibrite, diacoated stainless case & bracelet ( diashield ), 6r15 automatic movement, 21,600 bph, 50 hr. pr, 2.000 pcs limited edition.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

........tak bolo by to len plus pre limitky nemam hodinky s touto povrchovou upravou ale každe plus v tvrdosti a odolnosti voči oteru je vitane.....hlavne pri navrate s krčmi domov

 

....kukam hodne po mm300 tam by už bola

Upraveno uživatelem Karol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarret je predpokladam koupil na svých cestach...Tady mas osvědčeného prodejce v EU..

 

http://m.ebay.ie/itm/Seiko-PADI-Sumo-SBDC049-Prospex-Limited-Edition-1-000-units-Brand-new-/172511797259?nav=SEARCH

 

Pul hodiny jsem na to tlacitko BUY koukal a nakonec jsem ho nezmackl... Nemaj podepsanou korunku :-) ne, uz jsem modry suma mel, tak jsem do toho podruhy nakonec nesel... Ale bylo to hodne tesny...

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na cestách jsem je koupit nestihl, ale mám je přímo z Japonska ... žena tam před nějakou dobou dlouho pracovala a má tam od té doby spoustu známých. Takže jednoduše přímo. K nám pak expres japonskou poštou :D

 

Ale dlouho mi neudělaly Seika takovou radost ... :)

 

K dotazům ... DiaShield nemají, korunka není signovaná, což myslím vypadá víc tool. Ještě ta guma aby došla brzy :)

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to dopadlo dobře ... PADI jsou doma ... na živo jsou mnohem lepší než jsem čekal :D

 

Teď ještě počkám až dorazí CrafterBlue řemen a uvidí se ... buď mám ideální hodinky na EDC ... nebo půjdou dál ... :)

 

CrafterBlue si bral modry? mas nejakeho osvedceneho predajcu v EU? ZULUDIVER 328 nebude dobra volba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standartni verze, ale navzdy :)

post-30673-0-55572900-1486474843_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tano: zase robis chute.. ja som ich este neobjednal.. neviem totiz kde by bolo najlepsie ich objednat..neporadis..?

 

 

Odoslané z môjho iPhone 7 Plus cez Tapatalk

Ja je bral v Helveti.cz a mas 3 roky zaruku. Vyzkousis, karta potvrzena. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.

post-30673-0-63733500-1486476426_thumb.jpg

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.

Tahle verze je stejně nejhezčí. Mám pocit, že všechny ty Padi limitky se musí díky těm barvičkám strašně rychle okoukat. Mám na nich safír s modrým AR a asi bych neměnil, modrá je krásná, nevtíravá a zároveň i veselá a elegantní. Takže tano, za mne, vůbec nelituj, že nemáš Padi, tyhle se Ti neomrzí.

 

edit: nějak se mi při citaci nenahrál obrázek

Upraveno uživatelem karel hb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si že Padi verze pepsin je zbytečně skloňovaná a že je to spíš pepsi vs. jedna barva. Komu se líbí pepsi, tak trochu červené navrch se ztratí, resp. to doladí (nápis a i to proklamované X se časem nevnímá ani tak a ani onak). No a kdo chce jednu barvu, jako že elegantní čistotu, či jak to nazvat, tak má na výběr (modrá a červená). Oranž je někde v dalším "chlívku" . Čistě můj dojem tedy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...