Přejít na obsah

Seiko Sumo


dufi

Doporučené příspěvky

Jarett: S předchozích fotek jsem myslel, žes koupil ten světlejší, teď to vypadá že tmavší.

Škoda, že nedělají i pro MM600

Jo jo, vzal jsem ten tmavší, světlá už mi přišla moc ... u těch 600, bych to moc nečekal, přeci jenom je jich řádově méně :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám origo řemen z MM300 na sumech. Možná by to chtělo vyzkoušet.

 

 

To jsem zkoušel, ale byl moc daleko od pouzdra ... nožky jsou na Sumu delší a je tam pak fuk :)

 

attachicon.gifSeikoMM300-1.jpg

No právě, jsou krátkě a nedolehly by k pouzdru, to nemluvím o tom, že bych musel vyřezávat ten střed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strašně jsem se na ně těšil a když konečně dorazily, tak mě nechaly úplně chladným :-(. Nikdy se mi to nestalo a vždycky jsem se divil lidem, který to tady psali, že jiskra nepřeskočila atd. Asi už taky magořím :-). No zkusím jim dát ještě šanci.

post-32740-0-21193500-1487844297_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cema: zajimave. Mam dotaz, nejaka Sumo jsi uz mel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nektere hodinky potrebuji cas, aby si k nim majitel nasel "cestu". Ale co tak tady pozoruju, prijde mi u PADI verzi, ze asi diky te barevne parade casto omrzi a meni majitele.

možná by bylo lepší neříkat konkrétní důvody proč je možné že jiskra nepřeskočila, pak se na to zaměří a už k nim cestu nenajde. Případné porovnání s SBDC001 ale řekne víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl, jen jsem je několikrát zkoušel na ruce v různých barvách....

....a stejně za to můžeš ty :-) (a DavidLC můj kámoš Seikomaniak), vždycky,když jsem vlezu a koukám na ty tvoje fotky, tak je prostě nutně potřebuju... no a naskytla se LE, tak jsem to vzal a nějak nevím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl, jen jsem je několikrát zkoušel na ruce v různých barvách....

....a stejně za to můžeš ty :-) (a DavidLC můj kámoš Seikomaniak), vždycky,když jsem vlezu a koukám na ty tvoje fotky, tak je prostě nutně potřebuju... no a naskytla se LE, tak jsem to vzal a nějak nevím....

Myslím, že o SUMO Padi nemusíš mít strach ... rychle se jich někdo ujme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...