Přejít na obsah

Seiko Sumo


dufi

Doporučené příspěvky

Jasný, Ondrovi ladí k těm jeho. Ale stříbrňáky jsou opravdu nositelné všude, kde potápky na tahu můžou být. Je to o zvyku...

Byl jsem ze startu moc opatrný, ale teď jsou na ruce skoro pořád. Nejsem ale oblekový typ, to jediný nemůžu říct.

Jardo měl jsi pravdu, je to návyk. <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw daji se jeste sehnat? Ty mantovky jsem jednu dobu hledal, ale cena uz byla brutale...

Sehnat se ještě dají, ale cena už je také brutální. Když máš štěstí, tak 800 Eur + výpalné a když se koukneš na eBay, tak klidně i jednou tolik...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne to, Jardo, nikde nerikej, ostatni by taky chteli

Tesim se na ty stribrnaky. Btw daji se jeste sehnat? Ty mantovky jsem jednu dobu hledal, ale cena uz byla brutale...

 

Ty moje teď leží na ebay a cena je drsná - víceméně dvojnásobek, než na začátku. tuším, že 2,2K euro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď koukal na eBay a stříbrňáky jsou tam jen dvoje - oboje za 1800 USD. Na to, že jsou poměrně "mladé" a ještě pořád jdou koupit nové za cca polovinu (ještě nedávno to bylo méně), tak je to také darda neskutečná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to různé. Když jsem je kupoval, tak bylo posledních pár kusů v Japonsku za výprodejovou slevu včetně pošty - cca 1200,- dolarů a paralelně byly na amazonu za 1600,- dolarů + poštovné.

Asi jsem mimo, máš ty stříbrný, nebo jiný (já ještě váhal nad žluťákama,moc rád bych je u někoho zkouknul naživo).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...