Přejít na obsah

Seiko Sumo


dufi

Doporučené příspěvky

Zdravím,

nezkoušel jste někdo tento safír na suma?

 

https://crystaltimes.net/shop/all/modern-divers/ct015/

 

Dnes jsem s tímto sklem byl u Strnada v Brně, že bych ho chtěl vyměnit za už celkem jetej hardlex a výměnu nedoporučoval, že to sklo má u okrajů malou tloušťku, že by to špatně těsnilo.

Tak teď něvím, komu věřit.

Mnohem vhodnější než flat safír je single dome, který i více připomíná původní hardlex. Kromě toho single dome má 3,6 mm, zatímco ten flat má jen 2,5 mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu, i když to čtu s křížkem po funuse, už je nasazený flat safír. Nevypadá to zle a tlakovka ok, ale máš pravdu, že single dome je vhodnější, ty zkosený hrany u tohoto flat safíru jsou přeci jen dost výrazný. Buď si zvyknu a nebo tam časem půjde zpátky hardlex nebo single dome.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suma jsou sice dost veliká, ale i na malé ruce nijak nevyčnívají - mají dost ergonomický tvar. Možná by to chtělo vyzkoušet.

Jo, to by chtělo. Akorát, měl jsem Želvy a prodal je kvůli velikosti. SKX sedí perfektně. Mám zápěstí 17 cm a tak nějak si říkám, že moje maximum jsou Moony, které mají 48mm lug to lug. Suma mají tuším 55 mm. Zas ale mají ty nožky zahnuté. 

post-39735-0-81478500-1529877788_thumb.jpg

post-39735-0-12286400-1529877810_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to by chtělo. Akorát, měl jsem Želvy a prodal je kvůli velikosti. SKX sedí perfektně. Mám zápěstí 17 cm a tak nějak si říkám, že moje maximum jsou Moony, které mají 48mm lug to lug. Suma mají tuším 55 mm. Zas ale mají ty nožky zahnuté. 

 

Pak ještě zkusit mm300, ty by ti dle mé zkušenosti měly sednout parádně ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm,mám ruku ještě menší a Moony na tahu prostě nejdou, Suma o Želvy vklidu. Každý to má jinak ;-)

A hlavně Moony nejsou Seika :-))

Nemáš nějakou fotku kde máš suma?

Pak ještě zkusit mm300, ty by ti dle mé zkušenosti měly sednout parádně ...

Ach... MM300. Ty mi vrtají hlavou už pekelně dlouho. Říkám si, že jsou velké a vysoké a není je třeba :D

 

Odesláno z mého ONEPLUS A6003 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MM300 fakt vypadají jako SKX, co se týče velikosti. Sumo tady vypadá o dost větší.

MM300 jsou (jen dle mého) "malé" co do průměru, ale výška pořádných hodinek.Jestli máš "problém" s velikostí (průměrem), budou se Ti líbit. SKX mi seděly také super. Na Suma i Želvy jsem si zvykl (možná se zdají být větší, ale mě to vyhovuje). Každopádně si zkus MM300 tuňáky, to je ze všech výše probíraných nejpohodlnější nošení a poměr velikost/pohodlí (zase beru ze svého pohledu). Nějaké fotky, ale chce to zkusit. Nevěřil jsem, že jdou nosit MM600 a jdou i s mojí rukou (spíš 16,5 než 17).

post-27504-0-02118400-1530021750_thumb.jpg

post-27504-0-97602800-1530021769_thumb.jpg

post-27504-0-52333900-1530021788_thumb.jpg

post-27504-0-10675800-1530021931_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MM300 jsou (jen dle mého) "malé" co do průměru, ale výška pořádných hodinek.Jestli máš "problém" s velikostí (průměrem), budou se Ti líbit. SKX mi seděly také super. Na Suma i Želvy jsem si zvykl (možná se zdají být větší, ale mě to vyhovuje). Každopádně si zkus MM300 tuňáky, to je ze všech výše probíraných nejpohodlnější nošení a poměr velikost/pohodlí (zase beru ze svého pohledu). Nějaké fotky, ale chce to zkusit. Nevěřil jsem, že jdou nosit MM600 a jdou i s mojí rukou (spíš 16,5 než 17).

Skvěle, tak ještě tuňáky do toho... To jsou SBBN031? Já jsem po nich dlouho koukal, ale to musí být puk jako svině :D Nemáš fotku seshora?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvěle, tak ještě tuňáky do toho... To jsou SBBN031? Já jsem po nich dlouho koukal, ale to musí být puk jako svině :D Nemáš fotku seshora?

měl jsem na ruce SKX, želvy, Suma, MM300, quartz tuňáky, malé želvy mám teď. A kdybych se mohl vrátit k jedněm jediným z historie, budou to SBBN015. To jsou prostě potápky jak mají být a jsem blbec že jsem je prodával.

Ruku mám 16.5-17cm max.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto dávám a potvrzuji ze všech (nevlastnil jsem MM 300, jen je měl na ruce) co píše Pebe za mě nejpohodovější a "ukecávám se" vzít jiné a trvá to už dlouho. Zkoušel jsem velké tuňáky na gumě a to je už opravdu "moc" na moji ruku, potažmo guma mě nesedí. A tyhle jsem vzal na ruku a bylo jasno a časem se to jen zlepšuje.Pravda že jsem měl přístup stylu "tuňáky jsou moc a nemá cenu zkoušet", naštěstí mě jeden místní Doktor (a zároveň megapacient :lol2:) vyléčil.

Chce to vyzkoušet ;)

Jo a 600 MM taky můžou být :D :D

post-27504-0-06849600-1530034134_thumb.jpg

post-27504-0-20945200-1530034213_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...