Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada

Pánové, vadilo by někomu, kdybych vzal přítelkyni? Přijede za mnou do Phy a rád bych to nějak skloubil.

 

Budu kvůli tomu muset mluvit slušně a být učesaný? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gate 4.3.2011 od 19:00

1. Jay Doll

2. kibi

3. pavča

4. RomanP

5. JDenver

6. zrno

7. Tada

8. onney

9. rdk

10. Josef01

11.boo-beek + můžu nabídnout lift na trase z Lovosic (i okolí, tzn třeba Ústí, Litoměřice, etc...)

12. sery.vlk (nekuřácká sekce - chlapi děkuju)

13. Chorche

14. mbaud

15. patris

16. Bert a dorostenka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nové info, rezervoval jsem nám stoly na pátek 4.3.

Aby to nebylo tak jednoduché, ale abychom vyhověli kuřákům i nekuřákům, tak se rezervoval salonek ve spodním patře (vedle toalet) který je pro 12 kouřících členů plus další místa v dolní části u baru, kde se nekouří. Kdo bude kouřit, může do salonku, kdo nebude, zůstane venku. Mezi těmi místy se dá plynule přecházet. Podmínkou jsou zavřené dveře salonku, kvůli úniku kouře do nekuřácké části!

Snad to bude takto všem vyhovovat.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nové info, rezervoval jsem nám stoly na pátek 4.3.

Aby to nebylo tak jednoduché, ale abychom vyhověli kuřákům i nekuřákům, tak se rezervoval salonek ve spodním patře (vedle toalet) který je pro 12 kouřících členů plus další místa v dolní části u baru, kde se nekouří. Kdo bude kouřit, může do salonku, kdo nebude, zůstane venku. Mezi těmi místy se dá plynule přecházet. Podmínkou jsou zavřené dveře salonku, kvůli úniku kouře do nekuřácké části!

Snad to bude takto všem vyhovovat.

 

Výborná práce! Jak oba víme, tak salónek nemá chybu.

 

Mimochodem, jestli chce někdo jmenovku tak ať mi napíše PM. Kdo si jí objednal na Japan sraz jí má u mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, salonek je super věc :)

Díky za nabídku těch jmenovek, já svojí stále mám tak jí vezmu, ale kdo nemá, ať se JDenverovi ozve. Je to o mnoho jednodušší, když člověk ví, s kým mluví, s kým chlastá, případně kdo mu odnáší domů hodinky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nové info, rezervoval jsem nám stoly na pátek 4.3.

Aby to nebylo tak jednoduché, ale abychom vyhověli kuřákům i nekuřákům, tak se rezervoval salonek ve spodním patře (vedle toalet) který je pro 12 kouřících členů plus další místa v dolní části u baru, kde se nekouří. Kdo bude kouřit, může do salonku, kdo nebude, zůstane venku. Mezi těmi místy se dá plynule přecházet. Podmínkou jsou zavřené dveře salonku, kvůli úniku kouře do nekuřácké části!

Snad to bude takto všem vyhovovat.

 

Tak to je ovšem paráda!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...