Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

1. Jay Doll

2. kibi

3. pavča

4. RomanP

5. JDenver

6. zrno

7. Tada

8. onney

9. rdk

10. Josef01

11.boo-beek + můžu nabídnout lift na trase z Lovosic (i okolí, tzn třeba Ústí, Litoměřice, etc...)

12. sery.vlk (nekuřácká sekce :smile_anim: - chlapi děkuju)

13. Chorche

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle uz je vazne na palici. Ehm, jaky jsou predepsany ponozky?!

 

Já bych barvu ponožek neřešil, podstatná bude díra na palci a aby byla vidět, tak sandály.

 

Edit: ale jak odlišíme bezdomovce z ulic Karlína?

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych barvu ponožek neřešil, podstatná bude díra na palci a aby byla vidět, tak sandály.

 

Edit: ale jak odlišíme bezdomovce z ulic Karlína?

 

No, tedy. Na chronomagu, jakožto fóru gentlemanů (i když to tak často nevypadá), bych očekával i vysokou ponožkovou kulturu :D

Jinak, i jako příležitostný kuřák, preferuji sezení v nekuřácké části (odběhnout na cigaretu se dá vždy), není nad to, když člověk i po pár hodinách vidí, neštípou ho oči a nesmrdí jak z putyky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a nesmrdí jak z putyky.

 

To máš težký, když se ten sraz odehrává v "putyce". To by se taky ty srazy mohly dělat třeba v botanický zahradě ;)

 

Jinak nic proti nekuřákům, sám jsem pouze občasným. Účast zvažuji a mohl by z toho vzejít hezký JLC sraz (sery.vlk+rdk)...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš težký, když se ten sraz odehrává v "putyce". To by se taky ty srazy mohly dělat třeba v botanický zahradě ;)

 

Jinak nic proti nekuřákům, sám jsem pouze občasným. Účast zvažuji a mohl by z toho vzejít hezký JLC sraz (sery.vlk+rdk)...

 

 

Mně osobně to jako občasnému kuřákovi nevadí, ale musím říct, že v nekuřáckých hospodách je to skutečně příjemnější. V Gatu to není tak hrozný, abych to nazýval putykou, pod tím si představuju horší lokály, ale stačí, aby polovina stolu hulila a člověk smrdí stejně :)

JLC rozhodně ano, od nich jsem na ruce ještě nic neměl, rád vyzkouším :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... To by se taky ty srazy mohly dělat třeba v botanický zahradě ;)

 

To je ovšem výborný nápad! Nechal bych to ale na letní období. Preferoval bych tu na Albertově, Troju mám dost z ruky.

 

To je opravdu dobrý nápad, ale určitě stojí za to preferovat Troju, protože je tam ve vinici vinárna s krásným výhledem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je opravdu dobrý nápad, ale určitě stojí za to preferovat Troju, protože je tam ve vinici vinárna s krásným výhledem..

 

A přes ulici je ZOO, kde odštěpená sekce může obdivovat terária vč. mnohonohých miláčků :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky dorazím

 

Gate 4.3.2011 od 19:00

1. Jay Doll

2. kibi

3. pavča

4. RomanP

5. JDenver

6. zrno

7. Tada

8. onney

9. rdk

10. Josef01

11.boo-beek + můžu nabídnout lift na trase z Lovosic (i okolí, tzn třeba Ústí, Litoměřice, etc...)

12. sery.vlk (nekuřácká sekce :smile_anim: - chlapi děkuju)

13. Chorche

14. mbaud

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A přes ulici je ZOO, kde odštěpená sekce může obdivovat terária vč. mnohonohých miláčků :lol:

 

Ja jsem rozhodne proti srazu v Zoo. Tech par slonich a aligatorich remenu, co si z nej odneseme, mi nestoji za potehovacky s policii a ukousnutou ruku od krokouse...

 

I kdyz, Andrew je inspirativni - remen z tarantule tu jeste, pokud vim, nikdo nema... :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

směle bych se zeptal,nevim jestli se to neni prilis indiskretni - prinese nekdo na sraz PO ? protoze o nich vyhledove uvazuji-a vubec nejsem rozhodnut pro velikost-porad nevim jestli 42 nebo 45,a nejak mi to neda spat-a jit si je vyzkouset nekam do obchodu se docela stydim,kdyz vim ze si je tam hned nekoupim,dekuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gate 4.3.2011 od 19:00

1. Jay Doll

2. kibi

3. pavča

4. RomanP

5. JDenver

6. zrno

7. Tada

8. onney

9. rdk

10. Josef01

11.boo-beek + můžu nabídnout lift na trase z Lovosic (i okolí, tzn třeba Ústí, Litoměřice, etc...)

12. sery.vlk (nekuřácká sekce - chlapi děkuju)

13. Chorche

14. mbaud

15. patris

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...