Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Taky bych se s Vámi rád už konečně někde sešel, ještě jsem neměl to stěstí... život krátkej, času málo!

ale každopádně další sraz v Praze se těším

žádné Japan nemám, taxi počkám na Swiss watch sraz :)

očekávám termín a místo

 

Taky se pridavam, rad bych si prohledl nektere hodinky clenu nazivo a pokecal o nich....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Test zájmu o trucsraz v nekuřácké restauraci.

Chronomagické srazy jsou dobré, až na to, že při návratu domů si smrdím jak [v zájmu politické a rasové korektnosti si každý soudruh doplní dle svého vkusu]. Navíc mi kouř nedělá dobře na astma ani na oči.

 

Ozvěte se prosím, kdo by měl zájem o sraz v nekuřáckém prostředí. - S kolegy z práce jsme před časem přešli na nekuřácké hospody a ujalo se to až překvapivě, i kuřáci jsou vlastně rádi, že když na to cigáro musejí vyjít ven na chodník, vykouří toho za večer míň...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Test zájmu o trucsraz v nekuřácké restauraci.

Chronomagické srazy jsou dobré, až na to, že při návratu domů si smrdím jak [v zájmu politické a rasové korektnosti si každý soudruh doplní dle svého vkusu]. Navíc mi kouř nedělá dobře na astma ani na oči.

 

Ozvěte se prosím, kdo by měl zájem o sraz v nekuřáckém prostředí. - S kolegy z práce jsme před časem přešli na nekuřácké hospody a ujalo se to až překvapivě, i kuřáci jsou vlastně rádi, že když na to cigáro musejí vyjít ven na chodník, vykouří toho za večer míň...

 

:offtopic: Ideální je pořádat sraz v nemocničním pokoji - Fazer si odběhnul zakouřit jen jednou. A mohou přijít i ti, co neholdují alkoholu, dobrému jídlu a zbytečnému utrácení... :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem v GATE asi 4x z čehož jednou v nekuřácké části a za sebe jako za nekuřáka musím říct, že nesmrdět je lepší :-)

Kuřák má možnost 2x za sraz odběhnout, nekuřák neuteče. I tak bych to ale vydržel a přišel.

 

Je to zatím daleko, ale teď mi v tom nic nebrání.

 

1. Jay Doll

2. kibi

3. pavča

4. RomanP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...