Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nemohu si zvyknout na nový stránky a nutnost rozkliknout jednotlivé položky abych zjistil zda jsou hodinky pořád dostupné nebo prodané.

Podařilo se Vám něco zajímavého nakoupit? Koukám, že je to mix Nearly New a nových kousků. 

Upraveno uživatelem novopa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to zachytil díky infu na maila hned, dokud byl ještě široký výběr. Bastlil jsem to tedy ve spěchu na mobilu, abych měl největší šanci, že něco ulovím. Co mě zarazilo byly dvě věci. První, že nejde zakoupit bez registrace. Druhá, zadávání speciálního znaku do hesla.. S tím jsem strávil snad 5 minit a už jsem se pomalu loučil s tím, že hodinky koupím. Nakonec se podařilo a chytil jsem mnou vytoužené manuály za relativně rozumnou částku. 🙂 Navíc koukám, že jsem nemusel tolik spěchat, protože tam visí pořád (asi doprodej větších zásob). Jinak ten rozdíl mezi GBP a EUR mě dostává. Zaplať pánbůh, že je do konce roku ještě výjimka na clo. Tak až dorazí, tak nahodím foto a první dojmy. :default_cool: 

 

image.thumb.png.661de5b9ba3322898acb31267ebdd1b8.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak koukám, že modrých C65 v manuálu je tam nějak hodně a zbytek už zmizel ve velkém?! Nějaké teorie proč tomu tak je? Nebyl tam u této modré varianty trochu rozdíl v odstínu modré na korunce a lunetě? 

Upraveno uživatelem Sláva
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je právě chci vyzkoušet. Automaty mám asi troje, ale manuály jsem ještě neměl. Navíc se mi ten původní ciferník líbí asi víc.

Jinak tady ↓ jsem samozřejmě myslel odstín modré na lunetě a ciferníku, ne korunce. :frusty:

Jinak koukám, že modrých C65 v manuálu je tam nějak hodně a zbytek už zmizel ve velkém?! Nějaké teorie proč tomu tak je? Nebyl tam u této modré varianty trochu rozdíl v odstínu modré na korunce a lunetě? 

Upraveno uživatelem Sláva
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

No on ten manual je docela opruz. Sice to muze lakat jako klasicka a romanticka zalezitost, ale natahuj to denne... kor kdyz jde natah ztuha. Coz nevim, jak ma Ward, to by se musel podelit nekdo z majitelu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

novopa: Díky, trochu jsi mě uklidnil. Protože mám za to, že jsem tu kdysi zahlédl někoho kdo si stěžoval, že je modrá na cifru v trochu jiném odstínu, než na lunetě a byl to důvod toho proč hodinky vracel. Každopádně se už na ně těším. 

Vzal jsem je na tahu. Zkrátí mi je případně v každém slušném hodinářství, anebo je na to potřeba nějaký konkrétní typ nástroje, který nebývá ve standardní výbavě? Přiznám se, že tohle jsem trochu nedomyslel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...