Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky za info. Tentokrát jsem se naštěstí udržel a nic nekoupil, I když tam pár pěkných kousků je.

Asi potrebuju nějaký pilotky. C1000 Typhoon jsem blbec prodal :( Ty nový pilotky jsou opravdu velký, takže nic pro mě. C1 Grand Malvern jsou boží, ale společenských hodinek mám dost. Pepsi GMT taky slušná cena, ale na pepsiny mám jiného kandidáta :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepsiny se mi líbej od Tudorovců a Wardů, ty se vybízejí cenou a tou krásnou úzkou lunetou, kde ty barvy tak nemlátí do očí. U TH se mi...a to je 43 přesně muj rozměr...zdá, ze jsou zbytečně velký, Rolexky fajn, ale ceny už úplný nesmysly. Tudor byly favorité, ale zas ta datumka. Aktuálně vedou Wardi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda chlapi, ne ze bych vam chtel sypat sul do rany, ale jsou super...

94520ef2380ddd20f64c0f9188c7cef1.jpg

avsak maji jednu hroznou vlastnost - ta modra cast lunety proste nejde vyfotit tak, aby nevypadala jako cerna...

Upraveno uživatelem Robero79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj viem, ale zobral som modré C65 Automatic, takže kúpiť ďalšie už by bolo troška na mňa moc. Ja som si ich chcel len ošahať, ako v reále vyzerá tá pepsi luneta a tá GMT ručka. Osobne by som GMT prakticky nevyužil, ale inak sa mi tie hodinky celkom páčia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...