tom.prat Odesláno 18. dubna 2006 Nahlásit Odesláno 18. dubna 2006 diky.. z fyziky to vzdycky bylo slabé...
PanzerBear Odesláno 19. dubna 2006 Nahlásit Odesláno 19. dubna 2006 a stale visi ve vzduchu (kosmu) ono : kdo je airsoftak ?
steel Odesláno 19. dubna 2006 Nahlásit Odesláno 19. dubna 2006 jeremy je airsoftak - sam se priznal :-), ale taky nevim co to je
Jerrys Odesláno 19. dubna 2006 Nahlásit Odesláno 19. dubna 2006 Airsofťák je takovej ten dobrovolnej voják s kuličkovou pekelně drahou automatickou zbraní, kterej se sdružuje a bojuje s ostatníma podobně zatíženejma chlapama v lesích v plné zbroji. Můj syn je taky podobně postižen, proto vím o co de ))
steel Odesláno 19. dubna 2006 Nahlásit Odesláno 19. dubna 2006 boze......zkuste mu pustit nejaky zabery ze cnn jak to vypada ve skutecnosti....to je celkem smutny pribeh
PanzerBear Odesláno 19. dubna 2006 Nahlásit Odesláno 19. dubna 2006 ale no zas tak hrozny to neni. ja jako dite jsem ty skopcaky mydlil kolem baraku taky o sto pero. Anebo policajti a zlodeji, taky podobna hra, hlavne ze se strili.
Radimk Odesláno 19. dubna 2006 Nahlásit Odesláno 19. dubna 2006 Airsofťáci jsou slabší odvar zbytku "zbraňařů", ale neodsuzuju je. a k těm F- pokud se ti líbí, proč ne? Dobrá cena, zvučná značka, sice pro mě ukecaný ciferník a designově složité vzezření, ( oko si neodpočine) jinak souhlas.
Jeremy Odesláno 19. dubna 2006 Nahlásit Odesláno 19. dubna 2006 Jerrys má pravdu je to postižení a i ten popis sedí. V podstatě je to jako peintball, akorát ty flinty jsou hezčí (na metr je ani profík nerozezná snadno od pravejch), míň to bolí a dá se to provozovat na více místech.
steel Odesláno 19. dubna 2006 Nahlásit Odesláno 19. dubna 2006 PanzerBear napsal: ale no zas tak hrozny to neni. ja jako dite jsem ty skopcaky mydlil kolem baraku taky o sto pero. Anebo policajti a zlodeji, taky podobna hra, hlavne ze se strili. ano jako ... jako dite, v tom je ten zasadni rozdil, to je klasicke rozdeleni dobra a zla
Jeremy Odesláno 19. dubna 2006 Nahlásit Odesláno 19. dubna 2006 > steel chápu, jste asi pacifista, ale to je právě ono. Já totiž taky. Už jsem viděl, co taková věc dokáže udělat a to nemusím koukat na CNN. Střílím závodně z ostré zbraně, tzn - sport. Chodíme s kamarády po sobě střílet plastovými kuličkami, ale taky je to sport. Po celodenním sezení v kanclu znám jen málo zábav, kde člověk jednak běhá, jednak přemýšlí a ještě k tomu je na čerstvém vzduchu
Radimk Odesláno 19. dubna 2006 Nahlásit Odesláno 19. dubna 2006 Abych se zastal Jeremy: Je málo sportů, kde se člověk tak zklidní a oprostí od jiných starostí a aktivit, jako je střelba!! Ať je to air, nebo otrá, pořád je to zbraň a normální člověk k ní tak přistupuje. Nevěřím pacifistům. Jedí maso? Většinou jo, takže zabíjí, nebo nechaj za sebe zabíjet jiné. Pryč od tohoto tématu!!! A jinak pro znalé- Colt 1911 A1!!! Co je víc??
steel Odesláno 19. dubna 2006 Nahlásit Odesláno 19. dubna 2006 po celodennim sezeni v kanclu chodim na squash :-) tam se za hodinku vyridim, na vic stejne nemam cas; k tomu pacifismu (kdyz to chcete tak nazyvat) - je to muj postoj od roku ´88 kdy jsem musel absolovovat zakladni vojenskou sluzbu - vetsi kretenismus jsem asi od te doby nevidel a nikdo by me neprinutil natahnout na sebe nejaky vojensky hadry a vzit do ruky kver; jinak nechapu co by mel pacifismus spolecneho s vegetarianstvim, chapal bych to jako divne v kanibalske spolecnosti to ano to bych byl vydedenec :-)
Radimk Odesláno 19. dubna 2006 Nahlásit Odesláno 19. dubna 2006 Je to věc názoru. Zbraň může zabít, to ano. Jestli zvíře nebo člověka.. tam já vidím střet. Já to vidím jinak hodinky jsou krásný kus mechaniky ( fyziky) ale to zbraně taky. Mechanický proces spojený s chemií... nechme toho.
steel Odesláno 19. dubna 2006 Nahlásit Odesláno 19. dubna 2006 v pohode, spoustu lidi tu ma rado zbrane - je to vase vec :-)
Duke650 Odesláno 19. dubna 2006 Nahlásit Odesláno 19. dubna 2006 To RadimK To se ještě vyrábí? To byl myslím kalibr .45 nebo tak nějak?
bear Odesláno 19. dubna 2006 Nahlásit Odesláno 19. dubna 2006 to Radimk: Ptáš se co je víc? Možná můj SW 686 357 Mag. Klasika jako ta Tvoje 1911 to neni, ale jsem s ním moc spokojenej =) . Uplně s tebou souhlasím. U zbraní jde taky o technické zajímavosti.
omni Odesláno 19. dubna 2006 Nahlásit Odesláno 19. dubna 2006 to Radimk: CZ75/85, P226 ...mam radsej 9para, ale Colt je klasika.
gandalf Odesláno 19. dubna 2006 Nahlásit Odesláno 19. dubna 2006 V poslední době jsem měl možnost si střelit z nové policejní "9" - paráda. Abych zůstal u Švýcarského tématu, mám Siga 228.
dehyd Odesláno 19. dubna 2006 Nahlásit Odesláno 19. dubna 2006 pánové, s tím dělením světa na "pacifistický" a "hrdlořezný" tvory jste vedle jak ta jedle - mam důkaz, že existuje HYBRID ! : - kolega z práce taky pěstuje airsoft, tuhle prej ležel po zuby ozbrojenej, travou celej obalenej někde v lese, připraven "kuličkama" povraždit vše živé, když se znenadání objevila kousíček od něj stará bába - houbařka. Chudákovi se jí zželelo a tak neměl to srdce sebou pohnout, aby ji nepřivodil infarkt (a přes časově-taktickou ztrátu vyčkal, než se osoba vzdálí). Jednoznačně z toho plyne poučení, že ten člověk je živoucím příkladem obého v jednom...
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se