Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

ja hodne ujizdim na fabi co se polobotek tyce, ted sem mel zepar uletu Cesare Paciotti a sneakery vetsinou Lacoste...

 

bavi me, ze vim velikost a muzu tim padem kupovat na netu. lacoste ne, ty to maj pokazdy nejak jinak, aji boss, bally, ferre se musej zkusit. ale fabi ne, proste jedna velikost a muzu kupovat z nemecka z italie z ameru whatever...

 

 

Daji se nekde koupit v Cechach? I kdyz s tema slevama co maj na webu je asi risknu objednat i bez vyzkouseni. Ja mam vsechny boty co nosim (Boss, Baldinini, Rossi) ve stejne velikosti, takze evidentne mam celkem konfekcni tvar nohy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daji se nekde koupit v Cechach? I kdyz s tema slevama co maj na webu je asi risknu objednat i bez vyzkouseni. Ja mam vsechny boty co nosim (Boss, Baldinini, Rossi) ve stejne velikosti, takze evidentne mam celkem konfekcni tvar nohy.

ja nosim bosse 45 a tohle 44. jj, fabi je na siroke

 

fabi-001.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi padly do oka tyhle "pionýrky" Fracap, ale bohuzel, nemam 170 liber nejak

 

Kam se takove boty nosi? Nerejpam, opravdu me to zajima. Na hory bych je moc optimalni nevidel a do mesta uz vubec ne.

 

edit ... smazan obrazek z citace

Upraveno uživatelem Donuts
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobný hard-core vyrábí i firma MEINDL. Bohuže, také bez GORE-TEXu.

Ty jsou taky paradni. Gore-Tex je na prd. Za rok a pul je tak jako tak po nem, takze u podobne boty je to jen takovy bonus navrch. Na co je spoleh, je 3mm tlusta kuze (nejlepe z alpske kravy treba Milky :)), ktera pri dobre udrzbe vydrzi mnoho let. U takovych bot dokonce vymenuji i ochozenou podrazku, pocita se s tim, ze kuze vydrzi dyl. A kdyz boty stoji 5-8k, tak se vymena podrazky za 2k celkem vyplati. Boty na hory s goracem jsem mel (a za dva roky sly do popelnice) a ted mam festovni kozeny s gumovou osazkou bez gorace (nekde ve vlakne je fotka) a chrochtam si blahem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsou taky paradni. Gore-Tex je na prd. Za rok a pul je tak jako tak po nem, takze u podobne boty je to jen takovy bonus navrch. Na co je spoleh, je 3mm tlusta kuze (nejlepe z alpske kravy treba Milky :)), ktera pri dobre udrzbe vydrzi mnoho let. U takovych bot dokonce vymenuji i ochozenou podrazku, pocita se s tim, ze kuze vydrzi dyl. A kdyz boty stoji 5-8k, tak se vymena podrazky za 2k celkem vyplati. Boty na hory s goracem jsem mel (a za dva roky sly do popelnice) a ted mam festovni kozeny s gumovou osazkou bez gorace (nekde ve vlakne je fotka) a chrochtam si blahem.

Do hor používám MEINDL Island. Momentálně je mám čtvrtým rokem a zatím vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je mas, sice uz sou zase za 139, ale je tam i make offer, takze si myslim ze slevu urcite da. ja je kupoval za 70, coz je bomba... tenhle prodejce prodava fabi na nemecke ebayi jinak. v ameru je to zase shoe fair. ten vede aji cesare paciotti, a ma je fakt za dobry ceny... ty troje polobotky co sem postoval sem koupil od neho...

 

a koukam, ze tyhle mi jeste chybi

 

vetsi vyber mas primo na jejich fabi online store

Diky za odkazy, i kdyz jsem dal vyhledavat na vsech ebay co jsou, tak mi je to nenaslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...