Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Jé, vlákno o botách... Já si pravidelně, co měsíc kupuju nové : ) Mám už jich tolik, že je není kam dávat... Výběr z posledních měsíců:

 

Puma Basket (v kostičkovaném flanelu)

shoes_iaec1114980.jpg

Adidas/Porsche design S3

6901-770155-p.jpg

Nike Air Pegasus 25+

497061.JPG

sandále Teva s pevnou špičkou

41b-cgi1lrl_aa280_.jpg

Botas 66 Patriot

02-PATRIOT.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když vynechám oblekovky, tak posledních 7 let jedině Merrell, nejpohodlnější boty co jsem kdy nosil, proto jsem u nich zůstal a nehodlám měnit

 

Merrell jo, ale ne fashion modely. Měl jsem dvoje a rozsypaly se do roka...

 

Na běhání si nemůžu vynachválit Asics. Na model si nevzpomenu, ale před slevou patřily k tomu dražšímu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Merrell jo, ale ne fashion modely. Měl jsem dvoje a rozsypaly se do roka...

 

Na běhání si nemůžu vynachválit Asics. Na model si nevzpomenu, ale před slevou patřily k tomu dražšímu.

 

no dneska mě to tak navnadilo, že jsem si došel koupit nový zimní, předchozí jsem nosil 5 zim, jediný do vodešlo byla podrážka, která byla sešmajdaná doplocha, jinak stále vodotěsné..

post-8501-1256053648.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě na rockové řádění steely...

post-2667-1256056132.gif

 

...a nebo caterpillary

post-2667-1256056099.jpg

 

do hor a na zimu asola...

post-2667-1256056071.jpg

 

do terénu merrelly, ale s nima spokojený nejsem...

post-2667-1256056112.jpg

 

do města a na běhání hi-tecy = naprosto úžasná podrážka!!!

post-2667-1256056106.jpg

 

a nejlepší kožené boty, co jsem kdy na noze měl... martensky

post-2667-1256056093.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm ... samí snobi :-)

U mňa:

poltopánky z Lidlu (mám ich cca 3 roky a ešte sú o.k.)

vyššie "tenisky" z Lidlu (používam na šoférovanie - sú úzke a majú veľmi mäkkú a tenkú podrážku)

kvázi turistické neviemčo z Kauflandu - na prechádzky so psom atď - keď je mokro

"tenisky" od čongov - keď je sucho

poltopánky Navaho

na behanie mám obstarožné Reeboky

+ nejaké Baťovky na mestskú zimu - nezateplené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Jsem blb, vždycky se mi líbí nějaký sportovní boty a musím je koupit.:) Buď potřebuju bílý nebo černý nebo modrý nebo hnědý nebo žlutočerný nebo jiný. Nebo nemám boty aby ladily ke značce trika. Nebo potřebuji na suchý zip nebo bez šněrování. Takže bych řekl, že mám do smrti vystaráno. :rip: U společenských nebo casual polobotek nebo ostatních bot jsem celkem normální, mám jich přiměřeně, řekl bych.

 

Taky jste někdo takový úchyl na boty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám jiný problém. Měl jsem jedny neuvěřitelně oblíbené kecky, které po pár letech odešly. A teď za ně nemůžu sehnat náhradu. Koupil jsem si už čtvery nebo patery, ale ani jedny neuspěly, skoro je nenosím a vzpomínám na starý... Jinak, jak jsem tady už asi psal, tak mám bot tři zadele, zkusím je spočítat. Nebo snad radši ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám jiný problém. Měl jsem jedny neuvěřitelně oblíbené kecky, které po pár letech odešly. A teď za ně nemůžu sehnat náhradu. Koupil jsem si už čtvery nebo patery, ale ani jedny neuspěly, skoro je nenosím a vzpomínám na starý... Jinak, jak jsem tady už asi psal, tak mám bot tři zadele, zkusím je spočítat. Nebo snad radši ne.

co kecas. chodis bos

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...