Přejít na obsah

Trampoty starýho kozla


morbo

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 98
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Sem sice to astrolábium na cifru nikdy pořádně nerozluštil, ale je potřeba říct, že ty hodinky mají cosi do sebe. Pokud je mi známo, tak ?nekonečné kalendáře? se k nám dostávaly zpravidla ze západního Německa v tlustym střevě odvážných kamioňáků, takže něco jako hedvábná stezka přes železnou oponu. Ke mně se dostaly cca 5 let zpátky, nosil jsem je hlavně ke košili a nebo když sem si chtěl prásknout rákosovej doutník, ale holky do lavice už sem s nima neryl a na práškové bomby beru většinou amfibie.

 

Další foto dodám, jak se vrátí objektiv ze servisu, případně něco pořídím pevnou padesátkou, kdyby šlo o život.

Upraveno uživatelem morbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem to dnes dovezl a začínáme se seznamovat. Dnes už nebyl čas, tak snad zítra, nejpozději v neděli se pořádně oťukáme. Abych pravdu řekl, tak jsem myslel, že to bude jednodušší a pěkný fotky z toho budou jenom padat, ale šeredně jsem se mýlil. Ještě jednou moc díky. Skvělý nápad a promiň, že Ti to tu plevelím.

post-21215-0-21886700-1508530834_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem to dnes dovezl a začínáme se seznamovat. Dnes už nebyl čas, tak snad zítra, nejpozději v neděli se pořádně oťukáme. Abych pravdu řekl, tak jsem myslel, že to bude jednodušší a pěkný fotky z toho budou jenom padat, ale šeredně jsem se mýlil. Ještě jednou moc díky. Skvělý nápad a promiň, že Ti to tu plevelím.

Mě se tedy blbě fotí hodinky s bílým ciferníkem.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem to dnes dovezl a začínáme se seznamovat. Dnes už nebyl čas, tak snad zítra, nejpozději v neděli se pořádně oťukáme. Abych pravdu řekl, tak jsem myslel, že to bude jednodušší a pěkný fotky z toho budou jenom padat, ale šeredně jsem se mýlil. Ještě jednou moc díky. Skvělý nápad a promiň, že Ti to tu plevelím.

 

Zdar, klidně to sem per, každá inspirace je fajn ? já sem toho suchého ledu za 3 dny propálil asi 5 kg ... fotek mám, že bych si mohl otevřít chráněnou dílnu, tak sem to tu s tím už nechtěl tapetovat ? no ale když už o tom hovoříme, tak něco málo přidám ještě :).

post-35198-0-81848500-1508763836_thumb.jpg

post-35198-0-56873300-1508763839_thumb.jpg

post-35198-0-61325300-1508763841_thumb.jpg

post-35198-0-72900500-1508763844_thumb.jpg

post-35198-0-03111200-1508763848_thumb.jpg

post-35198-0-76085900-1508763849_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...