Přejít na obsah

Royal Oak nová diála


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 166
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, xcmaniax napsal:

Samozřejmě pěkný, i když celkem jedno, protože se k nim nepůjde dostat. Nejsem fanda té padesátky na rotoru, za 10 nebo 20 let to imo bude spíš na škodu. Ten původní zlatý byl zajímavější. 

Tu padesátku na rotoru tam budou mít jen kusy vyrobené letos, produkce z dalších let ji už mít nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento rok AP spraví niektorých ľudí veľmi šťastnými ... a my ostatní môžeme slintať 🙂

https://monochrome-watches.com/audemars-piguet-royal-oak-selfwinding-37mm-and-selfwinding-chronographs-38mm-41mm-update-2022-50-years-hands-on/

Audemars Piguet Royal Oak Jumbo Extra-Thin Openworked 39mm stainless steel 50th anniversary 16204ST

Audemars Piguet Royal Oak Jumbo Extra-Thin Openworked 39mm pink gold 50th anniversary

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, MichalSVK napsal:

Tie nove 37mm s vyskou 8.9mm asi urcite musim mat. A ta bleda modra, WOW.

 

Audemars-Piguet-Royal-Oak-Selfwinding-37mm-15550ST-50th-anniversary-6.jpg

Ten ciferník nemá chybu. Velikost bude imo hodně hraniční, na fotkách to vždycky vypadá tak nějak líp než malý hodinky ve skutečnosti. Tak doufejme, že je budou vyrábět v nějakém rozumném množství:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ostatne su akoze uplne nedosiahnutelne... Ked som ale nosil 36mm Expy v pohode, tak 37mm AP budu v reale ako 38mm Rolby. Jedine co sa mi nikdy nepacilo na 37/38 APckach, je ten uzucky tah. To bolo celkom pruser, ale proste je to jedina mozna meta asi do buducna hahaaa. Aj to velmi vzdialena. :)

 

Ostava len dufat a verit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty 15550 vypadaj dobře, akorát bych se bál trochu čitelnosti u světle modrý varianty. Velikost 37 bude skvělá. Pokud člověk nemá ruku 20+ a netrpí nějakym komplexem, tak při tomhle tvaru pouzdra mu malý nebudou. Lug2lug bude cca 48-49mm, což je ideál.

A musim říct, že i ta padesátka na rotoru je fajn. Sice neudělali žádný limitky, ale tohle těch pár kusů, co během letoška prodaj, hodně obzvláštní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Willie McBride napsal:

Tento rok AP spraví niektorých ľudí veľmi šťastnými ... a my ostatní môžeme slintať 🙂

https://monochrome-watches.com/audemars-piguet-royal-oak-selfwinding-37mm-and-selfwinding-chronographs-38mm-41mm-update-2022-50-years-hands-on/

Tyjo ten nápis na skle je slušný zlo. Jinak parádní..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Micey napsal:

Tyjo ten nápis na skle je slušný zlo. Jinak parádní..

Kam dáš nápis na skeletonoch? 😄 Asi všetko, čo teraz predstavujú je masaker, ak by aj boli dostupne, bral by som ktorékoľvek, len by som sa nevedel rozhodnúť ktoré sú naj 🙂 Našťastie sú v kategórií "ani nesnívaj", takže sa len tešíme z fotiek ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, sashator napsal:

Pokud člověk nemá ruku 20+ a netrpí nějakym komplexem, tak při tomhle tvaru pouzdra mu malý nebudou.

Počkaj počkaj, aký komplex myslíš? 😄 Mám ruku cca 17-18cm a 41mm pri 15500 mi príde akurát. 37mm sú pekné na útlej dámskej rúčke 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie 37mm “light blue” sú krásne, ponosiť by som ich hneď ( keďže viem že moje male zápästie v pohode znesie OP36 ). Jedine čo mi “nechuti” na tých hodinkách je ich dostupnosť/nedostupnosť. Zbytočne nad nimi aj slintat keď sa k ním človek nedostane…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...