Jump to content

Grand Seiko SBGJ001

Dantechno
 Share

Recommended Posts

• Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dantechno: diky za fotky. Tyhle hodinky jsou krasne, bral bych je hned jako finalni.

Bravo ;)

Dantechno: o to vetsi smeknuti pane ;)

Hodinky absolutně bez chyby. Dokud jsem neviděl tvoje fotky, trochu jsem tenhle model přehlížel v domnění, že cifr nemá GS texturu, ale jen ordinérní sunburst (radiální kartáčování). Teď koukám jako blázen na to dostředný "metličkování" a přemýšlým, jak toho nipponci dosáhli. O ostatních detailech ani nemluvím. Má oblíbená GMT komplikace a hi-beat je už jen třešnička na dortu.

Jsou fantastický.

Dnes jsem objevil logo Grand seiko se lvem na vnitřní straně skla průzoru na kalibr. Objevil jsem ho náhodou, stejně tak špatně jde vyfotit... Na fotce jde částečně vidět.

28ce0504bfbc35e06506be778dd78e28.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ty od Dana jsou úžasné. Já bych si je nechal líbit asi hlavně kdyby měly SD. Nic proti Hi-beatu, ale tak nějak mám u GS fixováno, že když už GS, tak s SD :)

Tak to ja mam presne naopak, pokud GS, tak jedine cista mechanika. Tyhle hodinky jsou uzasny. Edited by villain83

Tak to ja mam presne naopak, pokud GS, tak jedine cista mechanika. Tyhle hodinky jsou uzasny.

Jojo, u mě to je dost o logice, než o pocitu. Mechaniky za tyhle peníze můžu mít od Omegy, případně Rolex. SD ale jedině od Seika, takže mi to dává jediný výsledek. 

A Dan už mě s těmi jeho začíná srát, protože je vidím tady a na Instagramu a chtěl bych je taky :D