xbraj19 Odesláno 29. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 29. prosince 2017 A kde jsi tedy nakonec vzal 012?To jsou ty z EBay za 3k?.
xbraj19 Odesláno 29. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 29. prosince 2017 Ale instant to s tím slimákem pos_ral, to je jasné. Sem dnes nemohl spatOn jenom závidí a lituje ze je prodal :-)
kamilb Odesláno 29. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 29. prosince 2017 (upraveno) Já vím..kupuje auto - musel prodávat a teď ho to sére Upraveno 29. prosince 2017 uživatelem kamilb
sashator Odesláno 29. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 29. prosince 2017 (upraveno) sla017 mám na ruce často, takže pokud nebude cena u 005 masakr a budu je mít, tak je taky budu nosit. Byla by škoda takový hodinky sušit doma.Ale bojim bojim, že to bude drahota...Přesně tak, žádnej trezor a neděle, poctivě na ruce, kdybych chtěl bejt sběratel tak kupuju obrazy.....cena bude asi pěkná, ale necháme se překvapit, já to tipuju tak na těch cca 6-7tis USD A když budou moc drahý tak se konečně odhodlám a pořídím někde 003 a bude klid Upraveno 29. prosince 2017 uživatelem sashator
xbraj19 Odesláno 29. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 29. prosince 2017 Poslouchej a slimaci nic?Kdyby to napsal dřív, tak je nechci...a ušetřil bych 3k a byl bych šťastný majitel obyčejných mm300
instant Odesláno 29. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 29. prosince 2017 Přesně tak, žádnej trezor a neděle, poctivě na ruce, kdybych chtěl bejt sběratel tak kupuju obrazy.....cena bude asi pěkná, ale necháme se překvapit, já to tipuju tak na těch cca 6-7tis USD A když budou moc drahý tak se konečně odhodlám a pořídím někde 003 a bude klid smelo do toho https://www.jauce.com/auction/v520018578
instant Odesláno 29. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 29. prosince 2017 On jenom závidí a lituje ze je prodal :-) Já vím..kupuje auto - musel prodávat a teď ho to sére ale no tak, chlapci zlati.. toto si nechajte do Rolex vlakna
sashator Odesláno 29. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 29. prosince 2017 Já si právě nejdřív počkám na 025, tak nějak pořád doufám, že to nesprasí a že za to nebudou chtít bambilion...přeci jenom v originále si je už asi nekoupim
instant Odesláno 29. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 29. prosince 2017 (upraveno) Kdyby to napsal dřív, tak je nechci...a ušetřil bych 3k a byl bych šťastný majitel obyčejných mm300 pozri ako vyzera povrch - najlepsie to vidno na brusenyh plochach na tahu a boku puzdra. MM300 SBDX001: a SBDX012 - tu sa ten brus leskne jak psie gule. ale ja som mal roky MM300 a poctivo som ich dojebal do stavu tooloviteho šmuku, takže mne vtedy to bling bling vadilo. inac co tyka ciferniku, ruciek, lumi a lunety, tie su bombove: Upraveno 29. prosince 2017 uživatelem instant
sashator Odesláno 29. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 29. prosince 2017 Jo tak proto si mi je potom prodal, tenkrát ses o toolovitém šmuku nezmínil
kamilb Odesláno 29. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 29. prosince 2017 (upraveno) pozri ako vyzera povrch - najlepsie to vidno na brusenyh plochach na tahu a boku puzdra. MM300 SBDX001: vs a SBDX012 - tu sa ten brus leskne jak psie gule. ale ja som mal roky MM300 a poctivo som ich dojebal do stavu tooloviteho šmuku, takže mne vtedy to bling bling vadilo. inac co tyka ciferniku, ruciek, lumi a lunety, tie su bombove:Ty slimáci co tam vidíš je DiaShield. Ale jo v tom jsem za jedno ,nejlíp vypadá pouzdro když ho zmatní mikroškrábance a běžné užívaní.Nechápu jak ho pak někdo pizgří ubrouskama.A ještě ta zlatá na lunetě a cifru způsobuje že když na to furt hledíš tak oko blbne až tak že se ti pak zdá povrch pouzdra do žluta, říká se tmu doplňkové barvy Ale celkově je asi blbost abys vysvětloval jak se ti nelíbily a žes je proto prodal. Mi to připomělo Aldu a důlkovou korozi Upraveno 29. prosince 2017 uživatelem kamilb
Jarett Odesláno 29. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 29. prosince 2017 ... nejlíp vypadá pouzdro když ho zmatní mikroškrábance a běžné užívaní.Nechápu jak ho pak někdo pizgří ubrouskama.Svatá pravda !
xbraj19 Odesláno 29. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 29. prosince 2017 Nerad bych dopadl tak, ze stáhnou z prodeje sbdx001 a nechám si oboje
instant Odesláno 30. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 30. prosince 2017 (upraveno) Ty slimáci co tam vidíš je DiaShield. Ale jo v tom jsem za jedno ,nejlíp vypadá pouzdro když ho zmatní mikroškrábance a běžné užívaní.Nechápu jak ho pak někdo pizgří ubrouskama.A ještě ta zlatá na lunetě a cifru způsobuje že když na to furt hledíš tak oko blbne až tak že se ti pak zdá povrch pouzdra do žluta, říká se tmu doplňkové barvy Ale celkově je asi blbost abys vysvětloval jak se ti nelíbily a žes je proto prodal. Mi to připomělo Aldu a důlkovou korozi Ja samozrejme viem ze to je DiaShield (povrchovka) - a ja to nevysvetlujem sam od seba, ale ako reakciu na otazku preco som ich predal a nasledne vtipne podjebavanie. Hned ako to pochopite a prestanete s tym, prestanem aj ja vysvetlovat. Stale mam za to, ze tomu len nerozumiete a je treba dat viac info (nasiel som videa, ktore to snad ukazuju dostatocne), a nie ze vas to bavi. Byt blby alebo len neinformovany nie je hanba. To prirovnanie k Aldovi ti niekedy pripomeniem. Upraveno 30. prosince 2017 uživatelem instant
instant Odesláno 30. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 30. prosince 2017 Kde bych byl bez uhrenlounge, MM300, Lanďáky... Cena ale bojim bojim, pokud mi něco neuteklo, tak nejlevnější současné produkční hi-beaty mají US ceníkovku 5800... Já jsem jinak z toho reedičního kurzu pořád trochu rozpačitý (to bych ale nebyl já, žejo). Pořád mi přijde, že je to inovativní značky jako Seiko krapet nehodno. Tím nechci říct, že ty hodinky obecně nebudou stát za to, a pokud bude tahle jejich reediční mašina držet nastolený směr aspoň do roku 1978, tak se mi asi taky postaví. Nepsal tady kdosi v minulém roce cosi o nedůstojnosti značek, které příliš poslouchají zákazníky? tento tvoj prispevok som nejako minul - osud citania na mobile.. no vidim ze na vela veci mame rovnaky nazor (neviem ci nas to ma tesit alebo nie :-D )
instant Odesláno 30. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 30. prosince 2017 (upraveno) Jo tak proto si mi je potom prodal, tenkrát ses o toolovitém šmuku nezmínil Ja som ti predal 001ky nie? Tie som predsa zmatnil ako to len slo edit: uz chapem, takze len vysvetlim: toolovity šmuk je tu myslene ako pozitivna vlastnost :-D Upraveno 30. prosince 2017 uživatelem instant
sashator Odesláno 31. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 31. prosince 2017 To vypada vcelku nadejne...ted uz jen to logo
Chumpus Odesláno 31. prosince 2017 Autor Nahlásit Odesláno 31. prosince 2017 Očekávám, že bude tištěný.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se