Přejít na obsah

Daytona - origo nebo fake?


Michael04

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 150
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

EE, podobných inzerátů je tam víc, komunikuje nějaký Ital, prý posílá balíčkem, který si každý může zkontrolovat a platí až po kontrole obsahu (před doručovatelem), IMHO dost nebezpečné, nebo tzv. "AAA fake" a zkouší to.

Každopádně za pár týdnů co jsem to sledoval tam nabízel tak 30 hodinek s cenou 60% oproti běžné tržní, tedy určitě je to levota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už ten text z translatoru by mě odradil

Sice nie hodinky, ale text je fajn ;j

 

Drahý priateľ

 

Som právny zástupca Joel Egege, osobný právnik pánovi Alexandrovi, cudzincovi, ktorý tu v Togu pracoval so spoločnosťou Shell, ďalej označovaný ako môj klient. Pretože vás to môže zaujímať, váš kontakt mi dal božská inšpirácia v kancelárii Obchodnej a cestovnej komory v Lome-Togo, keď som prechádzal niekoľkými adresármi.

 

Rozhodol som sa, že vás budem kontaktovať, aby ste bez problémov šampiónovali takýto obchodný rozsah. 31. októbra 2003 sa môj klient a jeho manželka a dve deti zapojili do dopravnej nehody na diaľnici Kara-Sokode pri príchode z dovolenky do Lome. Všetci cestujúci vozidla bohužiaľ stratili svoj život. Odvtedy som urobil niekoľko otázok, aby som našiel niektorého z ich rozšírených príbuzných a to sa tiež ukázalo ako neúspešné. Skontaktujem vás, aby ste mi pomohli pri repatriácii fondu vo výške 9,5 milióna dolárov, ktorý zanechal môj neskorý klient predtým, ako ho banka previedla alebo vyhlásila za nefunkčnú, kde bola táto obrovská suma uložená. Uvedená banka mi oznámila, že poskytne najbližšiemu príbuznému alebo svoj účet zabaví v priebehu nasledujúcich dvadsiatich úradných pracovných dní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...