Přejít na obsah

Batoh Chronomag


Mirek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 254
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nasleduje slibena minirecenze testovaneho kousku:

 

Design je jednoduchy rolltop v mem pripade s cernym telem a syte zlutym dnem, ktery celkove pripomina messenger batohy prazskych cykloposlicku :).

 

Objem je 20 litru, zada jsou dostatecne vypolstrovana, batoh nema hrudni ani bederni pas. Bederak by ani nedaval smysl, konstrukce by se zkomplikovala a batoh by ztratil svoji jednoduchou kompaktni podobu. "Viko" resp. Batoh se zavira rolovanim horni casti a zamyka dvojici vyskove stavitelnych spon.

89922c53a8a31bdbc6bad7344ecf8c5c.jpg

 

47dc7254f31ff55be855c4bee77a0a1e.jpg

 

9fd65ce14d67364052b51a85f1e29886.jpg

 

Batoh je jednokomorovy s plochou vnitrni trojkapsou na zadech (castecne kryta zipem). Vnitrek batohu je z citronove zlute latky, coz vyrazne vylepsuje viditelnost a prehlednost uvnitr komory. Dni batohu (z vnejsku) je kryto pogumovanou textilii, bohuzel nebylo mokro, ale nepochybuju o funkcnosti. Prakticka je i vnejsi kapsa na laptop/tablet pod zady pristupna z vnejsku. Kapsa je na zip (YKK). I tato kapsa je uvnitr zluta stejne jako hlavni komora batohu. Zluta se postara o "wow" efekt pri rozepnuti :).

 

39a97ef972b3fae4ea529eaa85a5f6e2.jpg

 

6eecb05503e06b34c9e7cf2cd614ca74.jpg

 

59fb3ae54f16d339c05c17507b6eb566.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky skalisovi za recenzi, jsem rád, že je s batohem spokojen, a jen pro zajímavost, ty žlutý messengery se částečně dělají u nás, respektive záda a ramena, ta žlutá na spodku batohu je némlich ta žlutá z messengeru. 

 

A ještě pro upřesnění, tím "malým naštorc" myslíme hrudní popruh? Jen aby bylo jasno...

 

post-14887-0-45025400-1524127650_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to taková "střední" hodnota...skalis ho na tom druhým obrázku sroloval hodně, to odhaduju tak na 18l, když se zase nechá hodně rozrolovanej do komínu, tak je to tak 26l. Těch 20 je, když ho sroluješ tak o půl otáčky míň, než skalis, aby byl zip zadní kapsy rovnej, třeba když tam máš noťas, ani to takhle srolovat nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hele, nešla by tam ještě našít taková ta šňůrka s malou karabinou, jakože na klíče? Tak můžu si to tam našít sám ale bylo by to hezký přímo z továrny. A šňůrka delší aby se za ni daly ty klíče zespoda pěkně vytáhnout a dalo se s nima bez odvázání hezky šťourat v zámku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolegovia, v akom stadiu sme ... ?

 

Aktuálně čekáme na kovový spony od Duraflexu, nakonec tam nebude žádnej plast, ať je to fakt odolný. Spony se zasekly na celnici, dodavatel přiložil jinou fakturu, než jsem nakonec platil, protože se navyšovalo množství a tady z toho mají celníci zavařený mozkový závity. Snad se to už ale v příštím týdnu vyřeší, následně začneme šít, takže do konce května-přelom květen/červen nejpozději chci mít hotovo.

 

 

Hele, nešla by tam ještě našít taková ta šňůrka s malou karabinou, jakože na klíče? Tak můžu si to tam našít sám ale bylo by to hezký přímo z továrny. A šňůrka delší aby se za ni daly ty klíče zespoda pěkně vytáhnout a dalo se s nima bez odvázání hezky šťourat v zámku.

 

Není problém, může být, kam přesně ji chceš našít? Na 20l není žádná vnější kapsa, do vnitřní malé kapsy to zas bude celkem nepraktický, klíče v kapse na NTB taky nic moc, leda na boku nějakou malou kapsu udělat, pak už to nebude tak čistý, ale oben gusto...

 

 

25l. navy telo, cierne dno, hneda kapsa "pipina" vzor, s otvorom na notas vzadu, zlte vnutro s prepazkami.

material Cordura je dobre umyvatelny?

 

PS. kebyze je kapsa zlta, bola by s "pipina" vzorom?

 

Corduru i ten X-Pac (pipina) můžeš klidně hodit do sprchy a čistit mýdlovou vodou a kartáčkem, gumovej spodek z autoplachy třeba i ředidlem. Žlutou máme jen s tím malým pipina vzorem, jako je tady, velká žlutá pipina je objednaná, je to ale mejd in jůesej a dojde mi někdy během léta, teď mám skladem oranžovou:

post-14887-0-31636000-1525504272_thumb.jpg

post-14887-0-68919200-1525504290_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já bych se rád připojil takový jako má Skalis by byl akorát jen se mi líbí ten zmizíkův nápad s karabinkou a šňurkou na klice vždycky je hledán na dně a protože jsem městské dítě 2O litrů je dostačující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...