Přejít na obsah

Batoh Chronomag


Mirek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 254
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

S některejma z vás jsme začali batohy řešit po SZ, ty teď ale nejdou, takže pokračujeme na mailu chronomira (uzenáč) gmail.com. Někteří už batohy testují, tak třeba bude brzy i nějaká recenze. A na tašce se pomalu dělá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Platí a pokud nemáš požadavek na nějakou individualizaci, email netřeba...možná by to jen chtělo udělat finální seznam, abych věděl, s kým opravdu počítat...a ještě se vlastně neřešila cena: 20l v základu stojí 1945,-Kč, 25l o litr víc, takže 2945,-Kč. To jsou ceny z katalogu, Chronomag má 10% slevu, takže si to odečtěte...Individualizace se budou kalkulovat individuálně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garminak, 20L, černé dno, navi tělo a černá kapsa, nic navíc

bandicoot, 20L, tělo navy, dno black, nic navíc

nividic, cerne dno, navi telo, seda kapsa, cerne popruhy a spona.

filo-boxer, 20L, tělo navy, dno black, cerna spona

skalis, 20L rolltop, cerne dno (to zlute dno neni v produkcni verzi mozne? Ale spis vezmu tu univerzalni cernou), cerne telo

 

Mel jsem moznost batoh si vyzkouset. Zitra udelam par fotek za denniho svetla. Je to ten 20L Rolltop. Je super (funkcni, jednoduchy = primerene elegantni), zpracovani pecka, materialove (latka, dno, YKK zip, prezky) i kvalitou provedeni! K tomu par vychytavek jako zadova kapsa na tablet/laptop nebo famozni citronove zlutej vnitrek, diky kterymu ma clovek prehled o obsahu batohu (neni v nem tma). Batohu jsem mel za zivot spoustu od expedicnich az po male jednodenni. Tenhle kousek me fakt chytil. Jsem z neho nadsenej!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to žebradlo pro myslivce bych asi uživil, mohl bys prosím napsat rozměry a cenu, případně další fotky, jestli jsou uvnitř nějaké kapsy....děkuju

 

Byl to první vzorek a včera odešel na schválení k zákazníkovi, tak uděláme druhej, nafotím ho líp a dám to sem.

 

ten 25l. batoh ma vnutry nejaky priecinok?

 

Vyloženě přepážka tam není, jen vypolstovaná plochá kapsa a na ní dvě menší na zip, viz. foto

 

Ted jsem trochu znejistel. Batoh 20L je automaticky rolltop, richtig? Nebo jsou tam i jine moznosti? Ja jen, ze chci rolltop.

 

Oba jsou pouze rolltop, jiná varianta zavírání není.

 

Milísek: 20L, tělo navy, dno black. A nešel by mezi popruhama udělat takovej ten malej naštorc? Mám to na motocykl tak aby mně to neklouzalo....

 

Malej naštorc není problém, uděláme.

post-14887-0-24023900-1524036883_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...