Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2018


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 321
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak mne tahle varianta nechava v klidu, kdyz GMT tak BLNR :) Ani ten jubilee nejak nedavam. Nicmene by mne zajimalo (jak to vidi mistni znalci na zaklade Vasi zkusenosti) kdy daji ten novy stroj do taky prave zminenych BLNR?

a) pristi Basel jako ?zhava? novinka

B) v tichosti v prubehu roku

c) BLNR odpiskaj

Prece nemuzou mit v jednech novy kalibr a v tech dalsich variantach nechat ?pravek? :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravěk :D hoši neblaznete s novým strojkem. Ve všech mých rlx (lv, ln, gmt) chodí strojek skoro absolutně přesně a nevyžaduje žádný servis. 70 hodin je sice fajn, ale rozhodně to není důvod k nákupu.

Tak tak, 70hod potesi, dovod na výmenu to podla mna tiez nie, hlavne ked povodny stroj je overeny spolahlivy. Ja ich (Pepsi) riesim hlavne koli cene :D (steel vs gold) a z foto mi sedi aj Jubilee (uvidime nazivo, ak nie, urcite sa v klidku predaju)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne:

Pepsi v oceli KONECNE!

Novej strojek - super to potesi.

Jubilee - meh to mne moc netesi... a nemoznost vymenit za oyster brcelet je vyslovene minus.

 

Overall - budu si muset ten jubilee nekde osahat, ale pepsiny chci uz dlouho a zlato mne vazne neoslovuje - resp zluty/ruzovy je pro mne vyslovene NE a bily bych akceptoval jen proto ze to nikdo nepozna - ovsem za to si priplacet pul mega mne prijde trosku overkill. Takze mne se az na ten bracelet trefili do chuti hodne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...