Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Roman I. napsal:

V těch volbách už 

E7A18EC0-CAEF-48FA-99AF-D26379E61796.jpeg.c4b34cd52ce17d4cb8dd9c16f03e5a88.jpeg

 

ale že tu zprávu dosledovali někam do Ruska, mě úplně neuklidňuje.
V zásadě ctím svobodu slova, na druhou stranu díky těm moderním technologiím je možné už si vytvořit svět, kdy nebudeš moci věřit vůbec ničemu. bude moci být zfalšováno a zneužito vše, že nakonec fakt nebudeš vědět co je pravda a co je lež. Obě budou působit naprosto identické věrohodně.  Takový dosah fake news nikdy v historii neměly Jako v posledním desetiletí. Abysme se z toho pak nakonec neposrali. 

Jsem fanda svobody slova. Libi se mi US pristup, ze i vyroky, za ktere je u nas stihani, jsou OK, pokud nekoho neposkodi - s oblibou rikam, ze to ze je nekdo kokot (pise a chova se na sitich jako kokot), by jeste nemelo znamenat, ze bude trestne stihany. Ale svoboda slova nerovna se svoboda rikat jasnou lez.

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, skalis napsal:

Jsem fanda svobody slova. Libi se mi US pristup, ze i vyroky, za ktere je u nas stihani, jsou OK, pokud nekoho neposkodi - s oblibou rikam, ze to ze je nekdo kokot (pise a chova se na sitich jako kokot), by jeste nemelo znamenat, ze bude trestne stihany. Ale svoboda slova nerovna se svoboda rikat jasnou lez.

Ale jak to poznáme? Jakou rychlostí se vyvíjí technologie, tak bych se nedivil, kdyby za pár let k nám promlouval nějaký Arnold Rimmer nebo jeho kopie A ty na první dobrou prostě nebudeš mít šanci rozeznat kdo je kdo, co je pravda a co lež. Ty vogo, já si pamatuju telefon na drát a teď si s tebou povídá umělá inteligence. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Roman I. napsal:

Ale jak to poznáme? Jakou rychlostí se vyvíjí technologie, tak bych se nedivil, kdyby za pár let k nám promlouval nějaký Arnold Rimmer nebo jeho kopie A ty na první dobrou prostě nebudeš mít šanci rozeznat kdo je kdo, co je pravda a co lež. Ty vogo, já si pamatuju telefon na drát a teď si s tebou povídá umělá inteligence. 

Tady je o tom zajimavy clanek

https://www.e15.cz/byznys/technologie-a-media/chatgpt-je-fenomen-a-sili-cesti-kryptoexperti-popsali-co-hrozi-lidstvu-a-jak-se-branit-1396189

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, skalis napsal:

Jsem fanda svobody slova. Libi se mi US pristup, ze i vyroky, za ktere je u nas stihani, jsou OK, pokud nekoho neposkodi - s oblibou rikam, ze to ze je nekdo kokot (pise a chova se na sitich jako kokot), by jeste nemelo znamenat, ze bude trestne stihany. Ale svoboda slova nerovna se svoboda rikat jasnou lez.

Máš jako obvykle zcela pravdu, ale je zde kardinální problém .:ban:Kdo bude určovat tu hranici mezi názorem ,úhlem pohledu a lží?

 

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Roman I. napsal:

Ale jak to poznáme? Jakou rychlostí se vyvíjí technologie, tak bych se nedivil, kdyby za pár let k nám promlouval nějaký Arnold Rimmer nebo jeho kopie A ty na první dobrou prostě nebudeš mít šanci rozeznat kdo je kdo, co je pravda a co lež. Ty vogo, já si pamatuju telefon na drát a teď si s tebou povídá umělá inteligence. 

Jo, svět se v prdel obrací, jak říkávaly naše babičky... tohohle se nedožiju a je mi líto mejch dětí a jejich dětí...

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Lynx12 napsal:

Jo, svět se v prdel obrací, jak říkávaly naše babičky... tohohle se nedožiju a je mi líto mejch dětí a jejich dětí...

Tohle jsou dvě ze tří nejzbytečnějších frází na světě 😀

Třetí je, že se všechno mění 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se na debatu, kde je lhář dívat nebudu. 

Náhodně zvolená slova složí v nic neříkající větu, kterou vydává za odpověď na otázku. 


Svůj nazor na něho vyjádřím zítra ve volební místnosti. 


 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...