Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

To souhlasím, ale šlo to udělat mnohem lépe....po téhle akci má pošta nakročeno k úplnému konci se obávám.

Tak dálnice a železnici měli rozšiřovat dávno, jádro začít před dvaceti lety. V tom máme obrovskej skluz. Pošta asi zanikne, což je škoda. Ta by měla být státní i kdyby ztrátová.


Napsáno mobilem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Slovensku žiju už skoro 13 let a jde to fakt do pořádné prdele. Fico byl politická mrtvola, ale když jsem viděl jaký šašci to vzali místo něj, tak mi bylo jasné, že bude zase na koni a příští volby dost možná vyhraje. Matovič a Sulík jsou magoři, myšlenka možná dobrá, ale provedení katastrofální. 
Mě sere, že přidali rodinám peníze, nějak zvládli covid  a teď válku na UK ale neprodali to a opozice je sundává na první dobrou.

Ale kombinace Fico a fašouni mě občas nutí přemýšlet nad zpětným návratem na Moravu, ale naštěstí příroda mě tady drží zuby nehty. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Slovensku žiju už skoro 13 let a jde to fakt do pořádné prdele. Fico byl politická mrtvola, ale když jsem viděl jaký šašci to vzali místo něj, tak mi bylo jasné, že bude zase na koni a příští volby dost možná vyhraje. Matovič a Sulík jsou magoři, myšlenka možná dobrá, ale provedení katastrofální. 
Mě sere, že přidali rodinám peníze, nějak zvládli covid  a teď válku na UK ale neprodali to a opozice je sundává na první dobrou.
Ale kombinace Fico a fašouni mě občas nutí přemýšlet nad zpětným návratem na Moravu, ale naštěstí příroda mě tady drží zuby nehty.
aneb Slovensko je pěkné, jen by tam nesměli být Slováci. Kdo má trochu rozumu a síly tak utíká ( můj tata, strýc a teta).

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Nick06 napsal:

aneb Slovensko je pěkné, jen by tam nesměli být Slováci. Kdo má trochu rozumu a síly tak utíká ( můj tata, strýc a teta).

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
 

Ak to bolo myslené ako urážka, tak sa ti to podarilo… všetci tu nie sme magori ale to ti zrejme uniká…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Nick06 napsal:

aneb Slovensko je pěkné, jen by tam nesměli být Slováci. Kdo má trochu rozumu a síly tak utíká ( můj tata, strýc a teta).

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
 

A žeby bolo Česko “země zaslíbená” by som tiež s úplnou istotou netvrdil. Počet idiotov v pomere k počtu obyvateľov by som odhadoval tak 1:1. A to mám ČR rád…akurát si ctím inteligentných a priateľských ľudí nech sú to Česi či Slováci a nemám chuť, potrebu ani dôvod utierať si topánky do národa ako takého, ktorý je nám kultúrne a historicky najbližší..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Nick06   to samé se říká o Švýcarsku a Švýcarech 🙂

@Campino jseš v žumpě, tak se nechovej jako slečinka

Abych přenesl národnostní otázku trochu jinam, přidávám svůj oblíbený:

Slovák, Maďar a černoch čekají v porodnici, až se jejich manželkám narodí děti.
Přijde doktor a hlásí: Porody dopadly dobře, děti i maminky jsou v pořádku.
Jen se nám děti tak trochu pomíchaly, tak si je teď tady musíte rozebrat.
Slovák popadne černouška se slovy: "Maďara neriskujem!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, TomTomTom napsal:

Kluci, nechte toho. Patřili jsme k sobě a dnes to je akorát smutné z pohledu obou stran hranic jak se to celé vyvíjí...a ještě zbytečně takhle do sebe rýt.

Máš úplnú pravdu a rád sa pod to podpíšem👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Campino, nemusis sa zavzdusnovat, si pozri preferencie, kolko je tu idiotov, ze volia nackov, ekofasistov, fica, peleho. Igor s Risom to do..bali fest, Boris sa otoci tam kde vietor fuka a to je tak vsetko. Bude zle na SK.

Upraveno uživatelem Harwey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Harwey napsal:

Campino, nemusis sa zavzdusnovat, si pozri preferencie, kolko je tu idiotov, ze volia nackov, ekofasistov, fica, peleho. Igor s Risom to do..bali fest, Boris sa otoci tam kde vietor fuka a to je tak vsetko. Bude zle na SK.

Kašlime na to Harwey, dobre už bolo😀preferencie sú nezmysel, volby ešte neboli tak je hlúposť vopred lámať palicu a hlavne vždy nejako bolo a bude akurát sa z toho netreba predposrať😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobne som zvazoval odchod zo Slovenska uz v roku 2020, ale volby dopadli na prvy pohlad dobre... O Matovicovi som hovoril ze je blazon od roku 2016, a nevolil som ho, ale nikdy by ma nenapadlo ze to dobacuju z ustavnej vacsiny na vladu bez podpory v parlamente za 2 roky. Objektivne mali moc v rukach v najhorsom moznom obdobi - kriza, pandemia, vojna, ale urcite sa to dalo aj inak. Teraz opat rozmyslam nad nejakou inou a trochu lepsou krajinou pre zivot, kedze to vyzera ze to tu preberu komunisti a fasisti.... Kamarat s rodinou to uz zabalil a koncom roka odchadza s manzelkou a 2 detmi do Holandska bez ohladu na to ako dopadnu volby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Last call… ľutovať sa že to posledných 10 rokov ide z kopca a všetko je a už len bude na piču nám rozhodne nepomôže, musíme s tým niečo urobiť len my sami…tí čo na to majú vek, prachy,príležitosť, možnosť,chuť…odídu, my ostatní tu zostaneme a budeme si ďalej napriek červeným, zeleným či hnedým kokotom pri moci potichu bohatnúť😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tohle individuum má od rudého Kundy Řád Bílého lva... od 0:17

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/slovensko-robert-fico-rusko-valka-zapad-mitink-smer-topolcany.A230901_144218_zahranicni_kha

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Lynx12 napsal:

Fica by som individuom nenazýval, je to zákerný bolševický zmr a treba sa ho zbaviť…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...