Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník Oplt

Již jednou jsem se zastal člena v žumpě za jeho názory. Dostal jsem ban. Dodnes nevím za co to bylo, když v žumpě je možné psát o čemkoli. Dlouho jsem se tu k ničemu nevyjadřoval a žádal Berta aby mé předchozí přišpěvky vymazal spolu s mým účtem.

Ale reakce na Nickolase mě opět dostala. Jsem pravicově smýšlejíci demokratický člověk a jestli nedostane možnost volit jen třeba 0.5 procent opozičních voličů, tak to není v demokratickém státě dobře. Asi tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, nickolas napsal:

Politika do naštvaného vlákna nesmí, tak to hodím sem…

Volby. Respektive to, že proběhnou v řádném termínu. To mě fakt sere. Ano, problém bude v minoritní části země, ale i tak mi to přijde jako plivnutí do ksichtu. Krnov, Litovel, Jeseník, Hanušovice, hromada dalších malých obcí, kde bylo zaplaveno až 80% území. Opava, Ostrava a další, kde je spláchnutých 20-40%. Doprdele! Tady všude lidi řeší kde budou vůbec spát, co budou žrát, kdy se okoupou, kdy jim půjde elektřina… Ti šťastnější budou uklízet týden. Ti méně šťastní to mají na týdny a měsíce. Lidi nemají kam jít do práce, děcka do škol a školek. To jako fakt? Mají se vykašlat na svoje a jít uklízet a připravovat volební místnosti a místo pomoci rodině, sousedům, kamarádům jít do komisí? Ok, můžou jít ti, kteří jsou v suchu. Ale ti musí do práce, protože tam nejsou ti zatopení. A po šichtě jdou pomáhat jim. Nebo přijede armáda s mobilníma místnostma? No může, ale pak nepomůže postiženým. Tohle mě teda fakt sere. Hovno by se stalo, kdyby to o 14 dnů odložili…

Sorry za slovník, kurva…

Tak si pořádně přečti, co Nicolas napsal. O nemožnosti volit tam není vůbec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Oplt napsal:

Již jednou jsem se zastal člena v žumpě za jeho názory. Dostal jsem ban. Dodnes nevím za co to bylo, když v žumpě je možné psát o čemkoli. Dlouho jsem se tu k ničemu nevyjadřoval a žádal Berta aby mé předchozí přišpěvky vymazal spolu s mým účtem.

Ale reakce na Nickolase mě opět dostala. Jsem pravicově smýšlejíci demokratický člověk a jestli nedostane možnost volit jen třeba 0.5 procent opozičních voličů, tak to není v demokratickém státě dobře. Asi tak

Nic mazat nebudu. To by z jednotlivých vláken byla dobrá bramboračka. Ze zákona jsem povinen Tvé konto anonymizovat. Což klidně udělám. Chceš tedy, abych Tvé konto anonymizoval?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to "plivnutí do ksichtu" je to snaha o ubezpečení obyvatel, že chod státu není narušen. Kontinuita by měla být zachována i přes takto brutální kataklyzma.

Věřím, že akt voleb spojený s návštěvou volební místnosti může být příležitostí také k podání zásadních informací voličům o dění v obci o možnostech které mají.  Rovnou tam může být přítomný třeba zdravotník a pomoci lidem doplnit léky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Oplt
před 1 minutou, Bert napsal:

Tak si pořádně přečti, co Nicolas napsal. O nemožnosti volit tam není vůbec nic.

To není o nemožnosti, ale o prioritách a chuti jít volit když jseš v prdeli a musíš se postarat o sebe a rodinu. Aspoň tak to chápu já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurva, tak si přečti, cos napsal: Jsem pravicově smýšlejíci demokratický člověk a jestli nedostane možnost volit jen třeba 0.5 procent opozičních voličů, tak to není v demokratickém státě dobře. 

Takže co? Nemožnost, nebo nechuť. Rozhodni se. Ale prosím dřív, než sem zase pošleš nějakou píčovinu. Jo, co to konto?

  • Dát hlas 1
  • Hlasovat proti 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to Ti neberu, ale proč potom v reakci na můj dotaz píšeš toto?: Jsem pravicově smýšlejíci demokratický člověk a jestli nedostane možnost volit jen třeba 0.5 procent opozičních voličů, tak to není v demokratickém státě dobře.

Rozumíš vůbec tomu, co píšeš? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Oplt napsal:

Promiň, ale když budeš tahat rodinu ze sraček, tak toho necháš a půjdeš k volbám? Já tedy ne.

Versus:

Jsem pravicově smýšlejíci demokratický člověk a jestli nedostane možnost volit jen třeba 0.5 procent opozičních voličů, tak to není v demokratickém státě dobře. 

 

Najednou píšeš o rozhodnutí nejít volit. Předtím jsi psal o tom, že opoziční volič nedostane možnost ..... Jseš fakt tak gumovej, že ani pár minut neudržíš názor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Versus:
Jsem pravicově smýšlejíci demokratický člověk a jestli nedostane možnost volit jen třeba 0.5 procent opozičních voličů, tak to není v demokratickém státě dobře. 
 
Najednou píšeš o rozhodnutí nejít volit. Předtím jsi psal o tom, že opoziční volič nedostane možnost ..... Jseš fakt tak gumovej, že ani pár minut neudržíš názor?

Nebuď formalista. Já chápu co tím chtěl říct. Asi i proto, ze bydlím v části ČR, co byla / je postižena, a na dalších místech mám různé osobní / majetkové vazby. A plno lidi, co by šli, tak proste nepůjdou. Jsou to fakt stresy…
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumím, ale: Oplt tady operoval s porušením ústavního práva volit. Viz: Jsem pravicově smýšlejíci demokratický člověk a jestli nedostane možnost volit jen třeba 0.5 procent opozičních voličů, tak to není v demokratickém státě dobře.

Doufám, že si ten trouba dá ráno k snídani koblihu, a bude mu fajn. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...