Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, Akam napsal:

popravdě, nevím, které bych si vybral, černé, modré a bílé jsou skvělé, jen těch 42mm už je pro mě hrana... nemáte někdo srovnání l2l  se starýma bondovkana? :)

Diky 

Těžko tomu možná uvěřit, ale co měřím, tak:

- starý vlnky - L2L 52,6mm - tady je ten tah dost blbě uchycenej, takže nejširší články citelně přečuhujou nožky
- nový vlnky keramiky 42mm - L2L 50,5mm
- pro zajímavost nový POčka keramiky 43,5mm - L2L - 48,9mm
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radik napsal:

Těžko tomu možná uvěřit, ale co měřím, tak:

- starý vlnky - L2L 52,6mm - tady je ten tah dost blbě uchycenej, takže nejširší články citelně přečuhujou nožky
- nový vlnky keramiky 42mm - L2L 50,5mm
- pro zajímavost nový POčka keramiky 43,5mm - L2L - 48,9mm
 

Tak to mi hlava nebere :)

zítra poměřím, je jasné, že ty koncovky hrají velkou roli, co se týče nositelnosti, to už mám odzkoušeno na Moonech, ale ty PO 43.5, to už mi rve ruku v rameni :) ale ten L2L je zajímavý. Pokud bych řešil nové vlnky, tak stejně by vyhrála asi guma, jinak jsem tahový typ...  :)

@Radikkaždopádně díky za info 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Akam napsal:

Tak to mi hlava nebere :)

zítra poměřím, je jasné, že ty koncovky hrají velkou roli, co se týče nositelnosti, to už mám odzkoušeno na Moonech, ale ty PO 43.5, to už mi rve ruku v rameni :) ale ten L2L je zajímavý. Pokud bych řešil nové vlnky, tak stejně by vyhrála asi guma, jinak jsem tahový typ...  :)

@Radikkaždopádně díky za info 

 

 

Mám to úplně stejně. Taky jsem tahový typ, ale k těm vlnkám i novým PO mi ta guma sedí o hodně líp a navíc je fakt pohodlná🙂.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Radik napsal:

Těžko tomu možná uvěřit, ale co měřím, tak:

- starý vlnky - L2L 52,6mm - tady je ten tah dost blbě uchycenej, takže nejširší články citelně přečuhujou nožky
- nový vlnky keramiky 42mm - L2L 50,5mm
- pro zajímavost nový POčka keramiky 43,5mm - L2L - 48,9mm
 

To všechno jsou míry i včetně koncovek tahu,že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Akam napsal:

Tak to mi hlava nebere :)

zítra poměřím, je jasné, že ty koncovky hrají velkou roli, co se týče nositelnosti, to už mám odzkoušeno na Moonech, ale ty PO 43.5, to už mi rve ruku v rameni :) ale ten L2L je zajímavý. Pokud bych řešil nové vlnky, tak stejně by vyhrála asi guma, jinak jsem tahový typ...  :)

@Radikkaždopádně díky za info 

 

 

před 2 hodinami, Luky napsal:

Mám to úplně stejně. Taky jsem tahový typ, ale k těm vlnkám i novým PO mi ta guma sedí o hodně líp a navíc je fakt pohodlná🙂.

Tak to budu muset na ty POčka konečně tu gumu vyzkoušet. Zatím jsem ji ani nevybalil, ale hlavně, že jsem ji musel mít :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Radik napsal:

Tak to budu muset na ty POčka konečně tu gumu vyzkoušet. Zatím jsem ji ani nevybalil, ale hlavně, že jsem ji musel mít :D

Určitě zkus, je fakt super a komfortní. To znám, taky všechno potřebuju a pak nic😄. Zase máš tah viď, ten nemám😁.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...