Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 hodinami, Seamaster napsal:

Ale dnes zloutkove Velikonocbi vlnky

7224E7A7-6D2E-4089-B39E-CFC411480847.jpeg

Tenhle gumak se uz moc nevidi:) urcite mas i puvodni epesni sponu s mikroregulaci :)))

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Kid_A napsal:

Tenhle gumak se uz moc nevidi:) urcite mas i puvodni epesni sponu s mikroregulaci :)))

To si piš :) Mam samo i origo buznatah, ale takhle je to mnohem lepší. Mám hodně podobných modelu, takže se snažím je ozvláštnit alternativními náramky, pokud možno originálními.

A406D451-5F8F-47F4-AB14-52A4E1410B9E.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Seamaster napsal:

To si piš :) Mam samo i origo buznatah, ale takhle je to mnohem lepší. Mám hodně podobných modelu, takže se snažím je ozvláštnit alternativními náramky, pokud možno originálními.

A406D451-5F8F-47F4-AB14-52A4E1410B9E.jpeg

Legendarni zalezitost. Davali ji i na prvni modely gmt 50th anniv. :))) kdysi sem ji neprozretelnej pustil dal, ale nemela chybu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, rekib1 napsal:

Super, to jsou ty mé... :).....tak ať vydrží ... :)....začínají se z nich stávat putovní... :)

No jsou super. Moje první Omegy🙂, ale co ti budu říkat už zase vymýšlím blbosti, že je pustím a vezmu zase nějáký Brajtle😁. Miluju ty B Pilot tahy, ikdyž celkový zpracování těhle PO je fakt špičkový a ta přesnost🙂.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Luky napsal:

No jsou super. Moje první Omegy🙂, ale co ti budu říkat už zase vymýšlím blbosti, že je pustím a vezmu zase nějáký Brajtle😁. Miluju ty B Pilot tahy, ikdyž celkový zpracování těhle PO je fakt špičkový a ta přesnost🙂.

Uvidíš no…:), já mám teď klid zůstal jsem už na stálo u Omegy, mám rád nápaditý,elegantní, jednoduchý design s top úrovní..👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, rekib1 napsal:

Uvidíš no…:), já mám teď klid zůstal jsem už na stálo u Omegy, mám rád nápaditý,elegantní, jednoduchý design s top úrovní..👍

Taky mám klid, tyhle Omegy jsem dlouho chtěl, ale jak to člověk má, zas kouká. No ale dám pokoj. Mám radši hodinky na tahu, ale tu raketu dávat nechci a na tenhle model mi ta guma sedí🙂. Jen taky není dvakrát levná. Snad vydrží, docela by mě ta životnost zajímala😃. Jinak souhlas s tebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...