Přejít na obsah

Suunto 9


Doporučené příspěvky

@Simonix Bude se Vám to porovnávat špatně, já je používám hlavně v režimu hodinek, mám osvětlení na medium, neustále zapnuté BT a pak mi vydrží v klidu dva týdny. Jinak je používám na sport, plavání bez GPS bere tak do 5% za hodinu, s GPS (záznam s max. přesností) jsem teď naposledy měl tak 25% za nějakých šest hodin průměrně, ale v horách, kde je špatný signál a bylo dost mraků každý den. S aktivitami nabíjím tak jednou týdně, nikdy je nenechávám úplně vybít.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 5. 8. 2018 v 21:15, alky napsal:

Prvotní info z provozu hodinek je to, že vše maká a jsou rychlé a přesné. Ted je obdarovaný testuje v domovině mechanik:) Až mi pošle další zprávy, tak případně doplním, ale bude to nějakou dobu trvat, s ohledem na všechno, co uměj.

post-36381-0-51799600-1533496469_thumb.jpg

Ještě máš ty Suunta a jsi happy? Mě už Cory po dvanácti letech tvré práce dosluhují, docela rychle mizí baterie po tom co jsem je svoji blbostí trochu utopil, a chtěl jsem obednat další. Ale, co mě vždycky štve v terénu, že mi někdo volá nebo píše a já telefon v batohu, takže bych to na hodinkách potřeboval vidět. Kámoš má Peak 9 Pro a tvrdí, že výškoměr i barometr velmi přesný a že mu s překvapením šlape přesně i měření kyslíku v kvi. Ostatní fíčuriny asi nevyužiji, navíc hodinky budou na ruce opravdu jen občas. Dobře prý i drží baterku v době odložení. Máte nějáké postřehy? Myslím že za daný peníz o trochu větší než u Core není co řešit. Garmin nechci.....

https://www.suuntocz.cz/view.php?Page=Detail&Zbozi=40047&Menu=7741&Produkt=Suunto-Suunto-9-Peak-Pro-All-Black-Performance-SS050807000HR-9-Peak-Pro

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri,má je kámoš,byl to dárek. Zrovna nedávno jsme je porovnávali, Suunta pořád má, spokojenej je. Funkce moc nevyužívá,jen ty nejčastější, tepovku, výšku, atp.

Ale v porovnání jsou Garminy lepší, takže Suunta jsou srdeční záležitost-za mě při vším respektu.

Upraveno uživatelem alky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, alky napsal:

Afri,má je kámoš,byl to dárek. Zrovna nedávno jsme je porovnávali, Suunta pořád má, spokojenej je. Funkce moc nevyužívá,jen ty nejčastější, tepovku, výšku, atp.

Ale v porovnání jsou Garminy lepší, takže Suunta jsou srdeční záležitost-za mě při vším respektu.

Děkuji za odpověď. U mě je Suunto také srdcovka, ba naopak Garmin do baráku už nesmí, manželka hodinky během dvou let v čudu, já navigaci v čudu a servis ČR jeden velkej průšvih. Nakonec to stejně bude jinak, vždycky mě nejvíc od tohoto typu hodinek odrazovala malá výdrž baterie, objevili se solar vertical a jelikož mám brzy narozeniny, manželka je hned hodila do košíku 😆 Ty hodnoty vycházejí už opravdu o poznání lépe než před pár lety. 

Screenshot_20240328-165558~2.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...