Jump to content

GARMIN Instinct

stando
 Share

Recommended Posts

Nevím jestli jsme si rozruměli. Změnit typ sportu jde až po aktivitě, když už ji máš nahranou v connectu. Já to takhle dělal u Fenix3. V hodinkách jsem to cvičil jako Kardio a pak to v connectu změnil na HIIT. V mých očích jsou to dva totožné druhy sportu, ale za HIIT jsou odznáčky, kdežto za kardio ne. A vo tom to je, že? 😀

Myslím, že se chápeme. Aspoň já tebe pochopil.  Ja chci ještě zkusit, jak bude měřit mnou vytvořena aktivita a Kardio. 
A odznáčky sem ještě neřešil😁. Vím, ze mi to tam asi dvakrát vyskočilo, ale funkci nebo význam jsem nezkoumal. 

• 2 weeks later...

Dotaz všeobecné na Garmin Hodinky. Mám instinkt solár 2. V nastavení u aktivit je možno zapnout funkci 3D rychlost a 3D vzdálenost. Může toto mít nějaký vliv na přesnější záznam trasy? Někde mi psali že když to je zapnuté je záznam přesnější. Jiný zase radil toto 3D nastavení vypnout, že pak bude záznam přesnější. Neví tedy někdo jak to doopravdy je a k čemu funkce 3D slouží? Děkuji za odpověď.

Když je to zapnuté započítává to do toho i převýšení.

Vypůjčím si vysvětlení z bike fóra:

Zde ale nutné jedno upozornění: Nastavte si pro aktivitu 3D rychlost a 3D vzdálenost, v tom případě to jak rychlost, tak vzdálenost počítá s ohledem na stoupání/klesání, kdy při jízdě nahoru/dolu (čím prudší, tím je rozdíl větší) najedete větší vzdálenost než kolik ukazuje mapa (tj. 2D měření). Cyklocomputer/o­dometr v autě pochopitelně také ukazuje 3D protože po povrchu ujedete tu „3D“ vzdálenost.

Sám to mám zapnuté na všech Garmin zařízeních v aktivitách kde je GPS.