Přejít na obsah

Kniha PRIMKY


Doporučené příspěvky

Knižku jsem si také nadělil pod stromeček, ale toto překvapení jsem v ní neměl, asi nějaká prémie :clap:, ale jsou ve velice pěkném stavu  :notworthy:

Taky jsem byl překvapen z Traktorů, radši jsem se neptal, kolik za ně žena dala a to jsem ji vysloveně zakázal, aby mi hodinky nekupovala:) To hlavní překvapení je ale ten podlouhlý papírek vzadu  :lol2: ještě teď to rozdejchávám :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem byl překvapen z Traktorů, radši jsem se neptal, kolik za ně žena dala a to jsem ji vysloveně zakázal, aby mi hodinky nekupovala:) To hlavní překvapení je ale ten podlouhlý papírek vzadu  :lol2: ještě teď to rozdejchávám :lol2:

 

Nechť si laskavý čtenář, s pomocí jakékoli příručky pojednávající o výrokové logice, udělá obrázek sám, cože to vlastně stenly manželce řekl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechť si laskavý čtenář, s pomocí jakékoli příručky pojednávající o výrokové logice, udělá obrázek sám, cože to vlastně stenly manželce řekl :-)

Inu právník a jeho pracovní deformace se nezapře :lol2: Logiku to postrádá to přiznávám, ale snad je z toho jasné, co tím chtěl básník říct:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...