Jump to content
Chumpus

Vintage seiko

Recommended Posts

Tak tady jsou ty modré Kakume 6138-0030. Červenec 1974. Rovněž vše původní.

Ty bláho, tak tyhle jsou přesně můj měsíc a rok narození.

Krása, jenom pásek se nějak seschnul :lol2:

+1, předpokládám, že je tam danej jen tak na rychlo, aby se neřeklo... Nevěřím tomu, že Lucid nezná parametr typu "rozteč nožiček"... :lol2:

Krása, jenom pásek se nějak seschnul :lol2:

jj, však taky kdyby měl někdo dobový Seiko tah s koncovkami s roztečí 20 mm a nevěděl co s ním, rád se ho ujmu :)

Edited by lucid

To se vysplhali az na 6400,- ?!! :-)) Nedavno tam byly modre a v lepsim stavu za 3500,- slusny :-)...

To se vysplhali az na 6400,- ?!! :-)) Nedavno tam byly modre a v lepsim stavu za 3500,- slusny :-)...

jj, cena již jako na ebay. Jsem zvědavý, kdo se jimi pochlubí. Ty, které zmiňuješ, nebyly to tyto? Pokud ano, pak se prodaly za 2400,-Kč, ale prodejce u nich psal: "U hodinek fungují jen stopky....Sklíčko poškrábané, na kraji trošku uštíplé cca 1mm", takže celková generálka + sklíčko. Nicméně i s tím by se asi člověk dostal na cenu těchto hnědých.

post-23487-0-51505100-1384233422_thumb.jpg

Lucid: mas pravdu, jsou to ony a i ta cena sedi, popletl jsem ji. Podle me dat do kupy ty hnede taky nebude uplne legrace, takze ty dva tis. na ne urcite asi padnou.

kurna jdete s tim do haje! zase mi to zacalo vrtat hlavou... no, jdu oprasit stare kontakty. ze ja jsem sem zase lezl!

kurna jdete s tim do haje! zase mi to zacalo vrtat hlavou... no, jdu oprasit stare kontakty. ze ja jsem sem zase lezl!

Kdyby jsi toho oprášil víc než jeden kus, tak se ozvi, taky jsem dostal nutkání

No a já si říkal kdo mě to přehodil :frusty: , už to moje maximum zavánělo nesmyslem , počítal jsem s cenou okolo pěti tisíc, ale což, tak si je užij :notworthy:

Když jsem to psal, tak přišel pošťák a přinesl mi kompenzaci o kterou se postatnou měrou zasadil Bebe /po tisícé děkuji/

20131113_083341.jpg 20131113_083003.jpg

Vypadá to na prosinec 1974 , ale ten můj ověřený datový klíč na určování věku už nefunguje /stránka/ a podle jinde nalezéno mi to nabílo, že prosinec ano ,ale tok 1974 nebo 1984 ...

Vypadá to na prosinec 1974 , ale ten můj ověřený datový klíč na určování věku už nefunguje /stránka/ a podle jinde nalezéno mi to nabílo, že prosinec ano ,ale tok 1974 nebo 1984 ...

Velká gratulace, kdyby mne podobné prosily, abych se jich ujal, určitě bych neprotestoval :) Pokud se jedná o rok, určitě to bude 1974.

Také si myslím, je to navíc Anglicko/Německá verze a jsou v původním stavu, jen pásek je mi krátký...

No a já si říkal kdo mě to přehodil :frusty: , už to moje maximum zavánělo nesmyslem , počítal jsem s cenou okolo pěti tisíc, ale což, tak si je užij :notworthy:

Když jsem to psal, tak přišel pošťák a přinesl mi kompenzaci o kterou se postatnou měrou zasadil Bebe /po tisícé děkuji/

Takovou kompenzaci bych bral! Nemá Bepe ještě nějaké?

Add ty hnědé - když jsem viděl kam to šplhá, tak jsem ani nepřihazoval...to mi už přišlo trochu moc

Nedávno ještě na Aukru byly bellmatic - nemá je někdo odsud?

Edited by xmikes