Přejít na obsah

Vintage seiko


Chumpus

Doporučené příspěvky

Možno to sem nepatrí, sú tu všetko vymazlené kúsky,  ale pridám svoje vintage  seika  super  - je to už pradedeček  asi z roku 1953, vyzerajú na svoj vek, ale  stále idú ako hodinky...Veľa takýchto kúskov už asi  nie je .

tak ovšem, to je teprve vintage, to všechno ostatní jsou krásné youngtimery... Nejstarší funkční Seiko, které jsem zatím viděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Kamil

Po těch od Lucida a Kamila jsem nemocnej, jen jsem neměl tu možnost je osahat. A hlavně kde koupit a zakolik. Třeba se ptám blbě ale jaká je cena  plus mínus ve slušném stavu? Nevím jestli tento dotaz není proti nepsaným pravidlům?

Ve slusnem stavu od 200-800 $, zalezi v jakem jsou stavu, jestli puvodni nebo jak a kym zrenovovane.

 

Kamile tak to vypada ze ty Tvoje ted nosim ja :-) Soudim tak podle tech prepatlanych lumi indexu a mirne ploche plosky na tachometru na 12 :-) Chystam se je dat trochu dohromady. Mas k nim nejakou historii?

Kupoval jsem je z Filipin, je na Ebay par prodejcu s ne zrovna peclivymi renovacemi, zase ale nejsou tak drahe.

 

Parádní vlákno, tak přidám jednu starší.

 

attachicon.gifVýstřižek.JPG

 

6138 - 0011 aka "Yachtmaster", aka "UFO" z roku 1976 plně funkční

 

 

A co bych hned chroupnul je 6138 - 0040 Bull head

Taky jsem jedny měl. :)

post-147-0-19496800-1383168831_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Když jinak s Yachtmastery nedáte, tak tady jsou tedy ty mé. Leden 1974. Pochází z pozůstalosti, takže vše původní (včetně tahu) a ve výborném stavu.

Sranda je, že v sedmdesátých letech byly o 20$ levnější než Submarinery. Někde tady byl scan stránky z ceníku.

 

EDIT: Už jsem to našel na WUS.

post-147-0-54820000-1383323128_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sranda je, že v sedmdesátých letech byly o 20$ levnější než Submarinery. Někde tady byl scan stránky z ceníku.

 

EDIT: Už jsem to našel na WUS.

tak to je Kamile za 1000 bodov!  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...