Přejít na obsah

Vintage seiko


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

je to ebay, stav vcelku OK, trošku bude potřeba přeleštit a tak:) Přesnost atd musím, změřit, luneta se točí. Cifr bílý asi ne, na netu je hodně obrázků právě kombinace bíločerná, s nápisem "automatic". To nevylučuje že by to nemohlo být složeno, ale nevím z jakého modelu by vzali takový cifr?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale černý model má 24H subcifr červený (alespoň co jsem viděl), tady je bílý. Bílý ciferník ho má pro změnu černý

 

EDIT: Co je špatného na ručkách? 

Ciferník lze samostatně, myslím, vyměnit i bez číselníku, nemám teď po ruce foto po jejich rozložení. Pokud by do nich patřil bílý cifr, pak do nich nepatří tyto ručičky, ty se sice dávaly do tmavých modelů nebo do modelů s tím černým ciferníkem, ale u něho mi nesedí ten přehozený nápis. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ciferník lze samostatně, myslím, vyměnit i bez číselníku, nemám teď po ruce foto po jejich rozložení. Pokud by do nich patřil bílý cifr, pak do nich nepatří tyto ručičky, ty se sice dávaly do tmavých modelů nebo do modelů s tím černým ciferníkem, ale u něho mi nesedí ten přehozený nápis. 

nevím, na první pohled to vypadá natištěno, i pokud by šel vyměnit, z kterého modelu by ten bílý subcifr byl?

 

V katalogu byly ještě i zlaté...(ale ty jsem zatím neviděl).  Ještě jsem zjistil že existuje více typů vnitřních lunet (viz třeba pozice GMT a LONDON).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi jo, pohybuje si jich na světe X a všechny jsou skládačky, třeba tyhle. Moje jsou dle dýnka rok 70, někdy později opravili tu lunetu. Obrázky z katalogů se dochovaly jen z určitých let a nejsou v nich všechny varianty, třeba ta se žlutým subcifrem z odkazu výše (a viz i třeba některé modely 6139). 

 

edit - překlep

edit2 - pekný link z opravy, fota strojku atd 

Upraveno uživatelem xmikes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...