Jump to content
Doriaan

Hodinky na míru (Honami)

Recommended Posts

Jo, tak tyhle jsou ňamózní, pane!  :notworthy:

je to take oldschoolovejsie, ale drzim ti palce ;)  

chod za svojim snom a realizuj ho :)

Moc pekne, jen mi opticky prijde to logo porad nejak nizko. Chtelo by ho vystredit ne mezi spodkem indexu 12 a dirou na rucicky, ale mezi spodkem indexu 12 a horni casti rucicky (treba kdyz bude vodorovne - jakoze na trojce). Ale mozna je to jen muj pohled, ostatnim se to bude libit tak, jak to je. Jinak provedeni tisku perfektni, soutisk, rovnomernost barvy...

Když na to koukám, přiklonil bych se taky ke kolegovi kudrnáčovi, kousíček výš by být mohlo... Jak říkávala moje babička - za zkoušku nic nedáš.  :)

Už jsem to říkal, ale opakování je matka moudrosti :)

Logo výš.

Tedy na spojnici indexů 10 a 2.

Ale nechci Ti do toho nijak kecat ;)

No ja tedy take chvalim usili autora, a viditelne pokroky... ikdyz se priznam, ze me projekt neoslovuje...a mozna prave proto se priklanim k presunuti mezi ostatni hodinare....toto uz je dle meho za hranou modifikaci / bastleni puvodnich Prim.... vznika tu novy hybridni produkt tezici z dostupnosti jednoduchosti a lacinosti Prim strojku....tam podoba konci....

Osobne by me vic oslovila kanibalizace starych strojku Poljot 2628H...manualni natah z day/date... s naslednou upravou date vence na CZ verzi...to je drobna vychytavka, ktera me potesi vic nez odkaz na to ze mne na zapesti v cinskem pouzdru tika stary prim strojek...protoze za penize co Honami stoji (podle toho co tu probehlo) mne to prijde malo a vychazi to stejne jako si modifikovat nove Seiko, nebo Amfibie z prehrsle dostupnych dilu ve vetsi urovni zpracovani...ano chapu Honami mohou byt zcela unikatni, ale doposud pouzite komponenty nic moc a vysledkem je tak jen individualni potisk cifru...

Omlouvam se za uprimny vpad do vlny nadseni...ikdyz priznam, ze sam proti autorovi neumim nic, koncim u vymeny baterky v digitalkach... :-)

Lumi ciferník je na tom zajímavý. Pro mě to sráží ty primácky ručky. Na dané pouzdro/ciferník jsou prostě moc krátký. A taky mi barevně neladí s tím ocelovým pouzdrem.

No ta daydate verze uz je povedena, za tu palec nahoru....uz jen plasticke indexy a nemam co vytknout :-)

A ted presunute logo vyse a musim uznat, ze opravdu lepsi ;-)

tak toto vyzera vskutku dobre :)