Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Švýcarský velvyslanec v Praze pan Kammerer nosí Bréguety, hezký kousek s gilošovaným ciferníkem. Vypadaly jako platinové, ale připadalo mi nediplomatické se zeptat :-)

 

Samozřejmě, kdyby švýcarský ambasador nosil Casia nebo Timexy, pak by mi přišlo, že se světem není něco v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, kdyby švýcarský ambasador nosil Casia nebo Timexy, pak by mi přišlo, že se světem není něco v pořádku.

Kdyby nosil Primky, tak by to bylo se svetem v poradku? :D

To je zajímavá myšlenka. A bohatí Švýcaři by jezdili k pražským soukromým bankéřům nechat si spravovat majetek. Hezká sci-fi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
ve včerejší MF Dnes je na straně A8 foto Putina s hodinkami, ale jako Philip Patek mně to nepřipadá. Nevšimli jste si někdo co to bylo?

MF som nevidel, ale pred časom bol obrázok Putina vo víkendovom SME. Obrázok bol z vojenského cvičenia, mal v rukách ďalekohľad a na rukách dosť veľký chronograf s čiernym ciferníkom s veľkými čislicami, značku sa nedalo prečítať. V prvom momente mi napadlo, že designovo vyzerajú ako moje Oversized Zeno Tricompax. Samozrejme, určite mal na ruke inú hodinársku ligu, napr. IWC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak jsem lehce vyfotil foto z hlavní strany úterních HN a nevíte někdo, co to má ten ruský demagog na zápěstí? ;)

 

putin.jpg

 

Samozřejmě na fotce není moc poznat, ale třeba někoho něco napadne. V článku na Dreamlife jsem napsal, že nosí Patek Philippe, jenže to už asi zřejmě nebude pravda. Tak jsem zvědav, jestli se někdo chytne :P Prima víkend!

 

edit: Ještě malá nápověda, mají zřejmě dva až tři malé ciferníčky, v horní části asi výrazné logo a velké číslice, přitom čísla 9 a pravděpodobně i 3 chybí.

Upraveno uživatelem thovt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ó, sypu si popel na hlavu, jelikož ani ve snu mne nenapadlo, jakým patriotem je ruský monarcha - Poljot Aviator Chronograph 31681, měl jsem více prostudovat archiv Chronomagu :suicide_anim:

 

Cituji Chronomag popis (rok 2005) k těmto hodinkám "manuální nátah, stopky, datumovka, 31 mm průměr - cena cca 350 dolarů"

S končícím obdobím a vizí budoucího premiéra i případné změny ústavy se dal chlapec na populismus (?), né, že bychom to odněkud neznali :D Anebo Patek Philippe prodal, aby měl na předvolební show? :king:

 

Poljot%20Aviator%20Chronograph%2031681.jpg

 

Ale jinak asi nejlepší výběr z Poljotů z mého pohledu... Fascinuje mě, že se prodávají ve stejných krabičkách, jako mé Police, a to krom loga opravdu na nitku, to mě teda nenadchlo :) Ale což, zatím "kopu hodně pralesní ligu" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že VIP můžou nosit jaké hodinky chtějí nebo se jim líbí nebo třeba žádné... viz třeba Bushovy Timexy.

Ovšem v tom jsou na tom stejně jako neVIP lidé, akorát mívají širší výběr, protože nemívají hluboko do kapsy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ó, sypu si popel na hlavu, jelikož ani ve snu mne nenapadlo, jakým patriotem je ruský monarcha - Poljot Aviator Chronograph 31681, měl jsem více prostudovat archiv Chronomagu :suicide_anim:

 

Cituji Chronomag popis (rok 2005) k těmto hodinkám "manuální nátah, stopky, datumovka, 31 mm průměr - cena cca 350 dolarů"

S končícím obdobím a vizí budoucího premiéra i případné změny ústavy se dal chlapec na populismus (?), né, že bychom to odněkud neznali :D Anebo Patek Philippe prodal, aby měl na předvolební show? :king:

 

Poljot%20Aviator%20Chronograph%2031681.jpg

 

Ale jinak asi nejlepší výběr z Poljotů z mého pohledu... Fascinuje mě, že se prodávají ve stejných krabičkách, jako mé Police, a to krom loga opravdu na nitku, to mě teda nenadchlo :) Ale což, zatím "kopu hodně pralesní ligu" :D

Porovnával som môj obrázok s Poljotami a myslím že Putin má hodinky trochu odlišné - tlačítka, korunka aj puzdro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...