Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

brýle Oakley :-)

Cybere na Oakley mi nesahej :gun_bandana: zelený já nerad a to jsem podobného vzdělání jako pan Liška :D

Tam odkud pocházím, máme dva supr větrníky za cca 60-70milionů a ve vsi jsou všichni nezaměstaní a ve vsi není vpodstatě nic, tomu říkám zelená politika :D

Upraveno uživatelem Hanz21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

O tom, že hodinky sú dôležitá vec, svedčí aj nedávna príhoda so slovenského parlamentu, keď sa poslanec Galbavý pri prednese svojho príspevku opýtal pod ním sediaceho ministra Počiatka, koľko je hodín, s tým, že by si rád pozrel jeho miliónové hodinky. Ten ich zložil z ruky, načiahol sa k rečníkovi a s úsmevom mu ich podal. V krátkom šote sa táto situácia dostala aj do večerných správ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, já jsem lidi včera viděl poprvý IWC i jinde než za vitrínou u Dušáka ... Měl jsem jednání s jednim majitelem realitní kanceláře s dost slušnejma obchodama, i když k VIP má asi hodně daleko, takže to sem ani moc nepatří, to přiznávam ... :) Moje nový postižení mi nedalo a hned jsem skouknul jeho hodinky s kovovym tahem a málem mi z těch IWC vypadly oči z důlků ... B)

Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Guvernér centrální banky jde proti proudu. Namísto Pateků a Vacheronů běžných u špičkových bankéřů hrdě předvádí sportovní digitálky, pořízené za nemnoho tvrdých korun českých. Pro mě trochu překvapivý výběr, Suunto, Nike? Třeba šel pak cvičit :).

 

HN_080103_09.jpg

 

http://hn.ihned.cz/c1-22694990-euro-v-roce-2019-zadne-drama

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guvernér centrální banky jde proti proudu. Namísto Pateků a Vacheronů běžných u špičkových bankéřů hrdě předvádí sportovní digitálky, pořízené za nemnoho tvrdých korun českých. Pro mě trochu překvapivý výběr, Suunto, Nike? Třeba šel pak cvičit :).

 

HN_080103_09.jpg

 

http://hn.ihned.cz/c1-22694990-euro-v-roce-2019-zadne-drama

 

 

A co jít proti proudu a jezdit ve Škoda 120 :thumbsup_anim: Tohle mi prostě ke guvernéru centrální banky vůbec, ale vůbec nesedí :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mi prostě ke guvernéru centrální banky vůbec, ale vůbec nesedí :(

Z toho si nic nedělej, mně vůbec nesedí ani samotná existence centrální banky a posice jejího guvernéra.

 

A nosit k obleku něco takového je dle mého názoru prostě faux pas, ať jde o guvernéra banky či normálního člověka, který ten oblek na sebe vezme párkrát do roka. No nic, třeba se časem k obleku začnou nosit i holinky nebo hustej zlatej řetěz na krk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

r_kelly_double_up_01.jpg

 

nemuzu si pomoct, ale ty Jacob & Co mi prijdou docela zoufaly, obzvlast v techhle divokejch kombinacich...

 

Nic si z toho nedělej, mě přijde naprosto zoufalej i ten synek co je má na ruce. I když je to asi model řady cool nigga rapper, tak bych je nedal ani na kolotoč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevšim jste si někdo co nosí Jan Kraus ? v jednom střihovým pořadu ted na silvestra měl asi troje (ne najednou :-) ) a docela pekny jenze i kdyz mam velkou tv poznam kulovy :-)

Podle mého nosí stále jedny, hnědej ciferník, co je to ale zač netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co jít proti proudu a jezdit ve Škoda 120 :thumbsup_anim: Tohle mi prostě ke guvernéru centrální banky vůbec, ale vůbec nesedí :(
No možná to není to pravý, ale už několikrát mě to tady namíchlo, abychom zaváděli takovouhle uniformitu. Dělám tu a tu práci a musím mít hodinky nejmíň za čtvrt mega a auťák za tolik a tolik. Abych dělal na někoho nějakej dojem...Pokud budu muset nosit ty a ty hodinky protože musím, nebo mi to někdo nebo něčí mínění nařizuje, apod. a né že mi dělají radost a že se mi líbí, tak to bych se na celý hodinky mohl rovnou vykašlat. Z těch frajírků v kravatách a nějakejch pozicích co si kupují IWC protože jsou drahý ale jinak o hodinkách nemají páru se mi vždy dělá zle. Pokud hodinkám někdo rozumí, má na ně peníze a udělá si radost, to beru. Já taky nosím drahý hodinky, nejsem žádnej manažer, okolo mě hodinkám stejně nikdo nerozumí a ani to nikoho nezajímá, takže tím nikoho neohromím, ale je mi to srdečně jedno. Byť si můžu myslet o guvernérovi cokoliv, to že má Casia na mě působí spíš tak, že nemá zapotřebí své schopnosti demonstrovat tímhle způsobem a právě tím vybočuje ze zástupů těch co nosí "to co se má", rozhodně ne tak, že je neschopen si vydělat na něco lepšího. Určitě je mi tímto víc sympatickej než nějakej úspěšnej blb z ČEZu, kterej má doma za naše peníze desatery hodinky za mega.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...