Přejít na obsah

Nová šance pro PS II?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 192
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pro začátek, nechci nikoho naštvat ani urazit a vážím si práce místních borců. Ale na jedné straně tu spousta lidí zatracuje Parexo a pak se tu oslavuje to samé, akorát teda z české dílny. Osobně nevlastním ani jedno. Nicméně myšlenka nerezvových pouzder se mi líbí, ale osobně bych nezatracoval ani Parexo, ani výrobky od místního mistra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, papun napsal:

Pro začátek, nechci nikoho naštvat ani urazit a vážím si práce místních borců. Ale na jedné straně tu spousta lidí zatracuje Parexo a pak se tu oslavuje to samé, akorát teda z české dílny. Osobně nevlastním ani jedno. Nicméně myšlenka nerezvových pouzder se mi líbí, ale osobně bych nezatracoval ani Parexo, ani výrobky od místního mistra.

Zacni se zajimat o technologii vyroby techto nerez pouzder a pochopis.Zmetky z Ciny nebo Polska jsou lisovane,toto je vytocene z kulatiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikterak se nemíním obhajovat zda dělám kopírku nebo ne, nebo že dělám totéž co Parexo nebo Čína. Totéž to určitě není. Každopádně jsou možnosti v použití materiálu nerez, titan, bronz nebo povrchové úpravy. Dále na každém pouzdře je změna a to dost velká. Na PS I jsem začal dávat křemík nebo safír, na PS II je otočná luneta s aretací a bez, Také  křemíkové sklo a větší rozměr. Co se týká automatu TV tak skleněné sklo a šroubovací dýnko taky nebude mít moc lidí. Toto vlákno se jmenuje NOVÁ ŠANCE PRO PS II  a tak se děje, toto není kup v Číně a machruj. A část lidí co na tom dělá to nedělá pro zisk ale proto že jsou zapálený do oprav starých věcí.

Snad jsem se nikoho nedotkl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 12. 2021 v 19:00, papun napsal:

Pro začátek, nechci nikoho naštvat ani urazit a vážím si práce místních borců. Ale na jedné straně tu spousta lidí zatracuje Parexo a pak se tu oslavuje to samé, akorát teda z české dílny. Osobně nevlastním ani jedno. Nicméně myšlenka nerezvových pouzder se mi líbí, ale osobně bych nezatracoval ani Parexo, ani výrobky od místního mistra.

Parexo je lisovaný hnus, nekvalitní opracování, ošmrdlaný hrany, vodotěsnost stojí docela velký úsilí. A Parexo ciferníky jsou čistý fejk. Tohle podle fotek vypadá velice dobře a jako náhrada za sežraný pouzdro ideál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po roku...

Zdravím, dlouho jsem nic zde nezveřejnil tak to napravuji. 

Nerez316 L ,PVD, safírové sklo, cvakající kovová luneta, černý datum. Pro ty komu se nezdá dýnko tak zásadně nedělám povrchovku, není nad to když je dobře drápnuté dýnko.

20231109_103539.jpg

20231109_103553.jpg

20231109_103609.jpg

20231109_103758.jpg

20231109_103649.jpg

Upraveno uživatelem valjoux
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...