Přejít na obsah

Prim Orlík II DLC


Karel Horčík

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Věc se má tak, že jsme o tom před koupí mluvili. Mluvili jsme o tom, že tento číselník je oproti standartu utlumen šedou barvou, aby to ladilo. Nicméně moje první dojmy jsou negativní, prostě to je velmi nevýrazné iluminace. Včera jsem mluvil s prodejcem, třeba něco vymyslí

Tak jako tak, myslím že je důležité aby od nás, zákazníků výrobce dostával odezvu.

Před pár dny mi volali zpět z Eltonu, že jak s tou lumi. Nabídli několik variant řešení, ty zajímavé jsou:

 

výměna číselníku za světlou verzi ze standartních Orlíků.

Implementace Tritia.

 

Tak s tím tritiem mi vypálili rybník, to jsem nečekal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s tím tritiem je zajímavé. Nějaké pokusy přemluvit Prim k tritiu již ze strany Chronomagorů proběhly. Vždy neúspěšně. Třeba to tentokrát bude mít hlavu a patu.

 

Ještě doplním: jak se do Orlíků vejde tritiová trubička? Je dost místa mezi ručkami a číselníkem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Nákupem v Eltonu to teprve začíná... přeji hodně štěstí, to budeš potřebovat. Když ho mít nebudeš, tak pak pevné nervy...

historka spjatá s Orlíky Emana2208 by měla patřit do povinné četby před nákupem.

 

Nedá se to někde dohledat? Zkoušel jsem přes Eman2208, ale u každého uživatele je historie pouze několik příspěvku a témata se mažou dle data, asi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá se to někde dohledat? Zkoušel jsem přes Eman2208, ale u každého uživatele je historie pouze několik příspěvku a témata se mažou dle data, asi.

Sorry, já to mám přímo osobně od Emana, je to dlouhá story a závěr z ní zní: Kua ani stěžejku! ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • Po roku...

Zdravím pánové. Chtěl bych podat report o přesnosti mých Orlíků po více než 2 letech nošení. Nenosím je denně, střídám, odhadem tak 1/3 z doby vlastnictví.

Tedy:

Krátce po koupi, typuji 3 měsíce, se přesnost ustálila a doposud nezměnila. Hodinky bez servisu.

Při běžném nošení, jdou hodinky do plusu o 3 sekundy za den (24h). Pokud je nechám na nočním stolku ležet ne levé straně, zpomalí se přes noc o téměř identickou hodnotu o kterou se v době nošení předběhnou. Tímto způsobem mám třeba nyní již 4 den v řadě +3 sekundy (jednu noc jsem usnul s hodinkami na ruce).

Tedy, já moje Orlíky považuji za přesné hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, nemám timegrapher, ale mám appku která reflektuje dobře osobní zkušenosti - ukazuje mi takováto čísla (poloha hodinky při měření ovlivňuje výsledné hodnoty)

8C7BDFAB-9D2C-4F69-88FC-1A11CF6F0456.jpeg

Upraveno uživatelem Karel Horčík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...