Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2020


AdaMoss

Doporučené příspěvky

před 17 minutami, tmoris napsal:

celomodre suby jsou nesmysl, protoze by tim znehodnotili celozlate, coz nikdy neudelaji. SD 40mm bez data mi pripada ponekud absurdni, kdyz ukoncili 40mm SD kvuli tomu, ze se blbe prodavaly ve srovnani s 40mm suby a ze by udelali 43mm SD nodate je brainfuck..

takze nodate suby 40mm je asi nejpravdepodobnejsi varianta..

A gmt pepsi ocel tedy neznehodnotily WG GMT pepsi..? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 633
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 8 minutami, tmoris napsal:

maji jiny tah. suby zcela urcite neudelaji na jinem tahu nez oysteru, coz by WG znehodnotilo, takze se to nestane.

No ale WG suby maj taky jinej tah... takže myslím, že prostor zde jest;-) ale stejně je to jedno, když se k tej oceli normální člověk dostane asi tak za dekádu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrý suby no date - podle mě nesmysl ( ND je entry level pro vstup do sportovních 300WR a více,  modelů ) navíc teď, kdy i prodavačka v Lidlu  ví že RX je dobrá investice a tudíž se i entry level za dvě kila prodává pod pultem, nemá smysl dělat nějaký změny a přibližovat ND k vrcholnému WG. Pokud by se rozhodli upgradovat ND,  tak podle mě jenom změnou strojku, případně decentním odlišením na ciferníku ( řádek barvy, jiný font, atd )

SD bez data - mokrá fantazie, ale bez historické návaznosti. Není žádný důvod aby RX udělal poprve v historii SD bez data. Co čekám už rok, dva, je ukončení černých Deep Sea 44 v současné podobě. Což by bylo dobře pro všechny, co tenhle skvost mají. Deep Sea 43 je jejich důstojný nástupce a může se prodávat další roky. A 44  bude poté mnohem vzácnější. Modré 44 by ve výrobě mohly ještě nějakou dobu zůstat  ( vzhledem k nedávnému uvedení - 2014 ).

Modrý suby s datem v SS  - tam vidím úplně, ale úplně maličkatou šanci. Pouze ale s odlišným ciferníkem, než je WG a TT. Tedy nový cifr, možná se sunburst jako TT a jinak barevným textem na nějaké řádce. Samozřejmě s novým stojkem a možná lehce upgradovanou sponou. Ale podle mě je šance fakt malá.

Červený suby v oceli - na to bych si nevsadil ani halíř.  Červený cifry na SS RX dělali jenom aftermarketový kýčaři, a pochybuju že by je chtěla ctihodná nadace následovat. Nemá to oporu ani v historii. Prostě červená patří u sportovních modeů k Tudoru,  ne Rolexu. 

Co by se mě líbilo a co v historii již bylo, je Milgauss s otočným kroužkem. Ostatně vintage 6541 je dneska super ceněný model. Ale vzhledem k datu uvedení, bych Milgaussy s lunetou viděl buď příští rok, nebo až v roce  2026. A dále by se mě líbil GMT II SS s hnědým cifrem a hnědou lunetou, jako byl na modelu 1675v hnědé verzi.  Hnědou už RX v keramice umí ( jak na GMT II tak na YCHT ), takže tam bych šanci viděl. 

No a nový výroční Explorer by mohl přijít asi za rok. Tam by změny mohly být nejvýraznější.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, tmoris napsal:

Tak to jsem zvědavý a třeba budou komplet Suby v novém...

Jinak bych ale se závěrama byl opatrný, si přečtěte thread 2017, jak větší SD s lupou nebudou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, tkol napsal:

Ono spoustu věcí nedává smysl, Yacht42, SD43 bicolor, tam historická souvislost je ale nikdo by si to ani v tom nejmokřejším snu netipnul. :D 

Nechme se překvapit... :) 

YACHT42 zrovna smysl dává. Je to něco mezi 40 klasikou a YACHTII , ale je fakt, že to může být vlastně cokoli. Nodate s čer

ným cifrem a modrou lunetou ale nosit nechci... :D

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě napadlo, že by to mohl byt nová modrá verze Yachtu II, tam taky neni datum a původní dvojky se neprodávaly nikdy dobře, kvůli svemu dost zvlastnimu designu ciferniku. To by nějakou logiku mělo. Možná,  v úterý budeme chytřejší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naládují dávno vyráběnou (a rozměrově stejnou) tříručku do starejch SD, místo uhla do prášku ze kterýho pečou lunety “unikátně a jen pro letošek” nasypou modrej pigment, k tomu nasadí ambiciózní cenovku - a všichni “investoři” zas jak ty vyprahlé africké krávy k napajedlu vyrazí škemrat k AD o zařazení do cinknutého neveřejného pořadníku, covid necovid... 🐮🐮🐮

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...