Jump to content

Recommended Posts

před 7 hodinami, Radek124 napsal:

Jinými slovy, než se první nové Suby dostanou k okopírování a přestavění mašin do Číny (a následně po dolaru vyrobené gumáky kontejnerem k distribuci do RubberB), pár měsíců si počkáte - však na zapisování do neveřejných pořadníků Jste přece u Rolexu dávno zvyklí... :whistle:

Nene, Radku, pleteš se, je 100% vyráběn ve Švajcu:

How are RUBBER B straps manufactured?
Unlike other companies who use deceptive "storefronts" in Switzerland that manufacture in Asia or elsewhere, Rubber B straps are always 100% manufactured in Switzerland by leading professionals in the watch industry

• Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1 month later...

U nových subů se změnily různé nápisy na cifru, ale co cifr samotný resp. indexy a ručky? Nýže je post na článek ablogtowatch, dle kterého se lehce zmenšily indexy. Mně naopak z v tomto vlákně postovaných srovnávacích fotek připadá, že indexy zůstaly stejné, ale že se změnily proporce ruček, na fotkám mi přijdou mírně širší a delší ???    

https://www.ablogtowatch.com/rolex-submariner-124060-watch/

"We see a return to slightly smaller hour markers that pull away from the “maxi dial” look of the previous generation Submariner."

• 2 months later...
před 21 minutami, Rybiz napsal:

tak nevim no, mne se teda ta keramicka luneta vubec nelibi = evokuje to vzhledem TH co maji tuto kombinace velmi podobnou. Neprohloupi ten, kdo ma ci sezene na posledni chvili klasicke polarky 🙂

https://monochrome-watches.com/rolex-predictions-2021-new-rolex-explorer-ii-black-ceramic-bezel/?mc_cid=1329db41ae&mc_eid=41f2b69e94

Tahle predikce už je folkrór :) Osobně nejsem přesvědčený, že RLX půjde tímhle směrem.

Edited by Jarett

Suhlas... mne sa to tiez s tou keramickou lunetou nepaci. Vyzera to jak nejake Wardy... trochu lacno. Dufam ze to Exp Dvojkam nespravia.

Novy 36mm Expy I by byla pecka.

Tu keramickou lunetu si myslím nedají, sami musí vidět že to nefunguje. Podle mě se budou držet tradice a nechají ji ocelovou. Jo kdyby tak k výročí udělali na dvojkach rovné ručky a hranaté indexy.... Ale vím že to není Rolex styl, takové velké změny :)

Podle me by bily expy I ted uz mohly byt. Navic bily cifr si vyzkouseli na op, ktere nahradili barvickami. Taky si myslim ze je realny, ze od 39 pujdou na jiny cislo a to tech 41 mm. 36 nvm nvm, ale bylo by to dobry:)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk