Přejít na obsah

Novinky Sinn


AndyAaron

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 100
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tyvole. Koupil jsem si asi před měsícem normálně v chronoshopu skladový 103 St na kůži, kterou jsem k ničemu nepotřeboval. Jo nějaká slevka byla. A teď je na stránkách možnost to koupit na canvasu pod 38! Všichni ti, co 556 moc chtějí, teď už opravdu nemají žádnou výmluvu (navíc  se zdá, že pořád se 7750 - pokud je někdo citlivý na ETA/Sellita rozdíly).

Já si teď jdu nalít nejdražšího panáka za poslední dobu (rozdíl ceny + cena alkoholu) a ještě být chvíli popůlnočně sprostý. To je život no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě jsem myslel "všichni, co 103 moc chtějí".  Člověk zkrátka stráví tolik času doporučováním 556, že automaticky zafunguje Sinn+doporučit=556.

Ještě k 556 - zrovna se o tom s někým bavím a nemůžu si pomoct, ale RS je sice atraktivní, ale přece jen prvoplánová. 556 jsou prostě na ten černobílý ciferník dokonale vyladěný.

Sinn kluci, pojďte mi příští rok: 556 se 40 nebo 40,5 mm, nešlo by? Se zvětšováním referencí prinicipiální problém evidentně nemáte, tak kde to vázne? :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, dr.sphinx napsal:

Samozřejmě jsem myslel "všichni, co 103 moc chtějí".  Člověk zkrátka stráví tolik času doporučováním 556, že automaticky zafunguje Sinn+doporučit=556.

Ještě k 556 - zrovna se o tom s někým bavím a nemůžu si pomoct, ale RS je sice atraktivní, ale přece jen prvoplánová. 556 jsou prostě na ten černobílý ciferník dokonale vyladěný.

Sinn kluci, pojďte mi příští rok: 556 se 40 nebo 40,5 mm, nešlo by? Se zvětšováním referencí prinicipiální problém evidentně nemáte, tak kde to vázne? :)

 

38,5 mm je u 556 uplně optimální :-) Jestli chceš trošku větší kolečko, tak si kup B&R 03-92 :-)

IMG_20190904_062214.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše @horal - jde o čtvercové přepravní pouzdro, z něhož lze vyšroubovat hodinky. U prvních čtvercových B&R to zapomněli uvést do návodu.  Brigádníka, který návod psal, samozřejmě chtěli vyhodit, než přišla zpátky od AD první čísla. (Oni ho potom teda stejně vyhodili, tak už holt svět odplácí ).

Modely B&R s kulatými pouzdry jsou vlastně II. jakost, poněvadž u nich chybí ta přepravní našroubovatelná ochrana.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sinn U50 jsou povedeny, proporcne jsou mozna trochu vyvazenejsi nez U1, ale moc nerozumim tomu proc jsou drazssi nez U1, kdyz jsou mensi a maji polovicni vodotesnost(ne ze by v tom byl v realu nejaky rozdil ;) )

Selita SW 300 neni zas o tolik drazsi, nebo mi neco unika?

Ja jsem popravde doufal v nejaky hybrid mezi U1 a T1/T2, s ale to by bylo asi moc odvazny no...

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 5. 2020 v 1:29, dr.sphinx napsal:

Tyvole. Koupil jsem si asi před měsícem normálně v chronoshopu skladový 103 St na kůži, kterou jsem k ničemu nepotřeboval. Jo nějaká slevka byla. A teď je na stránkách možnost to koupit na canvasu pod 38! Všichni ti, co 556 moc chtějí, teď už opravdu nemají žádnou výmluvu (navíc  se zdá, že pořád se 7750 - pokud je někdo citlivý na ETA/Sellita rozdíly).

Já si teď jdu nalít nejdražšího panáka za poslední dobu (rozdíl ceny + cena alkoholu) a ještě být chvíli popůlnočně sprostý. To je život no :)

No já už je chtěl koupit, ale nějak je tam nová cena. Asi šotek nebo ta stará cena byla bez DPH

Screenshot_20200506_163442.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...