Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník Ondra
Americká centrální banka rozpaluje ekonomiku, spouští třetí ?tištění peněz?... "Abychom podpořili silnější hospodářské oživení a zasadili se o to, že inflace se postupně dostane na hodnoty, které odpovídají našemu duálnímu mandátu, rozhodl se výbor zvýšit kvantitativní uvolňování měnové politiky" :suicide_anim: Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JE MI NA GRCANIE Z CELÉHO ANGLICKA crying_anim02.gif

Nenávidím angličanov a ich akože sociálny system... v skutočnosti je to špinavé obchodovanie s deťmi a majú tam z toho biznis - povešal by som ich do jedného ...

 

Rodina Čonkovcov přijde do Anglie s pěti dětmi a jde na úřady, aby jim pomohly najít ubytování. Anglicky neumí ani slovo. Ale práci si "určitě" najdou.

 

Jako sorry, ale já jsem na straně Angličanů.

 

Chudáci děti, které rodiče dotáhnou do země, jejíž jazyk neumí a nemají ani kde spát. Mám pocit, že v náhradní rodině jim hůře nebude.

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď vůbec nevím.:sad01_anim:

Když jsem od středy v Praze všichni nadávají Pražákům a když su do středy kůsek od Jižnáků ( Jižní svahy), tož všeci nadávajů enom na pražáky.

 

 

 

Klucí všude se najdou <I> !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď vůbec nevím.:sad01_anim:

Když jsem od středy v Praze všichni nadávají Pražákům a když su do středy kůsek od Jižnáků ( Jižní svahy), tož všeci nadávajů enom na pražáky.

 

 

 

Klucí všude se najdou !

kdybys videl, co ten z... napsal, predtim nez to editoval, tak bys to chapal. ja nenadavam na prazaky, ale na toho vola..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rodina Čonkovcov přijde do Anglie s pěti dětmi a jde na úřady, aby jim pomohly najít ubytování. Anglicky neumí ani slovo. Ale práci si "určitě" najdou.

 

Jako sorry, ale já jsem na straně Angličanů.

 

Chudáci děti, které rodiče dotáhnou do země, jejíž jazyk neumí a nemají ani kde spát. Mám pocit, že v náhradní rodině jim hůře nebude.

Ide o úplne iný prípad, obchodovanie s bielym mäsom - konkrétne deťmi zo slušných a pracujúcich rodín v réžii britských úradov. Na grcanie je z toho aj iným, spomeniem amerického pastora, ktorý sa radšej z GB odsťahoval. Nejde o deti zo sociálne slabého prostredia!!! Sú z toho veľké prachy, za udávanie(bezdôvodné), adopciu, prácu konkrétnych úradníkov, proste biznis. Žene, ktorá sa 20 rokov živí starostlivosťou o deti - certifikát na škôlku, bezúhonnej nikdy neobvinenej, ktorá sa aj po tejto kauze stará o britské deti, dokonca vo väčšom počte, odoberú na základe jednej modriny deti a dajú ich na adopciu. A ten kto sa k tomu bude vyjadrovať, bude trestne stíhaný! Dokonca aj člen angl. snemovne, ktorý jej chce pomôcť, sa bojí o týchto praktikách hovoriť. Chce presadiť zákon, ktorý tomu zamedzí, ale žiaľ len u nových prípadov, starým sa pomôcť nedá.

Upraveno uživatelem railmaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ide o úplne iný prípad, obchodovanie s bielym mäsom - konkrétne deťmi zo slušných a pracujúcich rodín v réžii britských úradov. Na grcanie je z toho aj iným, spomeniem amerického pastora, ktorý sa radšej z GB odsťahoval. Nejde o deti zo sociálne slabého prostredia!!! Sú z toho veľké prachy, za udávanie(bezdôvodné), adopciu, prácu konkrétnych úradníkov, proste biznis. Žene, ktorá sa 20 rokov živí starostlivosťou o deti - certifikát na škôlku, bezúhonnej nikdy neobvinenej, ktorá sa aj po tejto kauze stará o britské deti, dokonca vo väčšom počte, odoberú na základe jednej modriny deti a dajú ich na adopciu. A ten kto sa k tomu bude vyjadrovať, bude trestne stíhaný! Dokonca aj člen angl. snemovne, ktorý jej chce pomôcť, sa bojí o týchto praktikách hovoriť. Chce presadiť zákon, ktorý tomu zamedzí, ale žiaľ len u nových prípadov, starým sa pomôcť nedá.

 

 

Já vím, že je to jiný případ.

Já jen poukázal na to, jak se čeští a hlavně slovenští cigáni před pár měsíci rozčilovali, že jim v Anglii "bezdůvodně" berou děti. Já bych jim je vzal taky.

 

A ohledně toho aktuálního případu - v Anglii stačilo podezření na týrání, ale u nás nestačí ani to, že je dítě podvýživené a má opařené nohy a polámané ruce. Obojí je extrém a obojí je špatně.

 

Akorát nechápu, proč tady o tom Giovany21 hystericky vykřikuje asi v 10 příspěvcích po sobě a to pouze na základě informací z úžasné televize JOJ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že je to jiný případ.

Já jen poukázal na to, jak se čeští a hlavně slovenští cigáni před pár měsíci rozčilovali, že jim v Anglii "bezdůvodně" berou děti. Já bych jim je vzal taky.

 

A ohledně toho aktuálního případu - v Anglii stačilo podezření na týrání, ale u nás nestačí ani to, že je dítě podvýživené a má opařené nohy a polámané ruce. Obojí je extrém a obojí je špatně.

 

Akorát nechápu, proč tady o tom Giovany21 hystericky vykřikuje asi v 10 příspěvcích po sobě a to pouze na základě informací z úžasné televize JOJ.

 

Už im v GB dochádza, že aj dobrá myšlienka sa môže zvrhnúť, len je ťažko napraviť niečo, z čoho sa stal výnosný biznis. Žije z toho kopa referentov, právnikov, aj budúcich adoptívnych rodičov, sú v tom neskutočné peniaze. Paradox je, že spomínaná žena sa môže profesionálne starať, aj sa stará o britské deti, ale o svoje dve nie. Pri návšteve detí nesmie s nimi hovoriť slovensky, len anglicky a je to všetko trápne aj anglickým sociálnym pracovníkom ktorí prípad poznajú a vidia, že deti mamu milujú a trpia odlúčenim, ale na prípad je uvalené informačné embargo, s hrozbou postihov. Zaujímavé, že o rómske deti sa uradníci zaujímajú len v krajných prípadoch, ale tu bol veľký záujem zjavný od počiatku. Dvaja malí blonďatí chlapčekovia sú priam ideálni na adopciu. Že to natočila TV Joj, mi vôbec nevadí, pokiaľ vyjde na svetlo niečo zlé. A keď som videl v TV zmienený dokument, bol som nas.r.a.ný tiež, nie len Giovany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už im v GB dochádza, že aj dobrá myšlienka sa môže zvrhnúť, len je ťažko napraviť niečo, z čoho sa stal výnosný biznis. Žije z toho kopa referentov, právnikov, aj budúcich adoptívnych rodičov, sú v tom neskutočné peniaze. Paradox je, že spomínaná žena sa môže profesionálne starať, aj sa stará o britské deti, ale o svoje dve nie. Pri návšteve detí nesmie s nimi hovoriť slovensky, len anglicky a je to všetko trápne aj anglickým sociálnym pracovníkom ktorí prípad poznajú a vidia, že deti mamu milujú a trpia odlúčenim, ale na prípad je uvalené informačné embargo, s hrozbou postihov. Zaujímavé, že o rómske deti sa uradníci zaujímajú len v krajných prípadoch, ale tu bol veľký záujem zjavný od počiatku. Dvaja malí blonďatí chlapčekovia sú priam ideálni na adopciu. Že to natočila TV Joj, mi vôbec nevadí, pokiaľ vyjde na svetlo niečo zlé. A keď som videl v TV zmienený dokument, bol som nas.r.a.ný tiež, nie len Giovany.

Já snad jen přidám obecnou poučku:

 

Vše, co je v televizi je PRAVDA a nic než PRAVDA, krom televize Nova a Joj, tam je to pravda DVAKRÁT... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já snad jen přidám obecnou poučku:

 

Vše, co je v televizi je PRAVDA a nic než PRAVDA, krom televize Nova a Joj, tam je to pravda DVAKRÁT... :lol2:

Myslíš si, že by nejaká TV, hoci aj komerčná riskovala a vyvolávala len tak vášne na verejnosti? S týmto sa naozaj nesranduje. To čo sa po odvysielaní deje dnes na ulici? Dnes som nepočul nič iné, ako "Angličania vy****ní. Škoda by mi bolo hovoriť, že nepoznáme prípad z druhej strany, ešte by som dostal od rozhorčených občanov do držky. Tipujem, že na GB ambasáde budú mať sklenári prácu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš si, že by nejaká TV, hoci aj komerčná riskovala a vyvolávala len tak vášne na verejnosti? S týmto sa naozaj nesranduje. ...

Nevím, jakou máte zkušenost na Slovensku, ale u nás se TV NOVA stala legendární už v roce 1997. :smile_anim:

 

V pořadu Na vlastní oči s reportérem Josefem Klímou (a šéfredaktorem Radke Johnem, dnes českým vládním politikem) tato televizní stanice odvysílala reportáže o pobytů Romů v Kanadě (a také Velké Británii). To, co následovalo, se dnes nazývá hromadný exodus Romů z ČR. Krásně je to celé popsané například tady.

 

Většinová populace z toho měla srandu jen do té doby, než nám Kanada znovu zavedla vízovou povinnost (a už ji od té doby s krátkou výjimkou nezrušila). Tehdy se nadávalo na Klímu, TV Nova a pochopitelně romskou menšinu,? :furious:

Upraveno uživatelem Petr_P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já snad jen přidám obecnou poučku:

 

Vše, co je v televizi je PRAVDA a nic než PRAVDA, krom televize Nova a Joj, tam je to pravda DVAKRÁT... :lol2:

 

Ještě je dobrý www.romea.cz, to je taky velmi objektivní zpravodajství. Nedávno krásně referovalo o odebírání malých cikáňat v Anglii.

Případně doporučuji časopis Amaro Gendalos, ten je také super. Když jsem chtěl jako mladej kluk sbalit jednu krásnou Romku, tak tenhle časopis mi hodně pomohl.

 

 

No a teď vážně - vyserte se na JOJku a podobné cypoviny a přečtě si třeba tohle. A důkladně, prosím.

http://www.soft-os.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=62%3Ablanka-poeslova-pstounska-pee-v-anglii&catid=12%3Aislo-22010&Itemid=25

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, bez p....e.. romale jsou jine tema, ale tohle byla normalni seriozni bila maminka a ten pripad je realny, takze zadne kachny.. taky bych tomu neveril a rekl bych si, ze twl, v anglii aby jen tak nekomu vzali decka? to musej bejt romale, ale ne.. jsem zvedavej, jak to dopadne.. kazdopadne je to hodne kruty, ta bezmocnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...