Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

U nás děti pošlou na chvíli do dětského domova, v Anglii funguje institut opatrovnictví.

Ta reportáž byla natočena tendenčně, to je můj názor. Matky je mi, samozřejmě, velmi líto, ale otázkou je, kde je pravda a jestli je ta reportáž objektivní.

Což neví nikdo z nás, takže bych počkal, jak se to vyvine a co se ještě dozvíme. Třeba se budeme všichni divit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po roce od bouracky se mi v noze zase rozlezl zlatej kok - noha otekla, ruda, boli, je mi blbe. Uz mi napumpovali 3 kubiky penaku a ja budu premlouvat doktorku, at me pusti domu. A v praci mame nejdulezitejsi tyden v roce - predvadecky novinek a predobjednavky, odkud me odvezli do nemocnice...:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Giovany21: Stacilo tu empatii popsat v jednom prispevku a civilizovane. Mozna by to tu melo i vetsi odezvu. Prispevky ve stylu "JE MI NA GRCANIE Z CELÉHO ANGLICKA. Nenávidím angličanov.." vyvolavaji spise otazniky u tve osoby a zpusobuji, ze podstate tvych sdeleni jiz nikdo nevenuje pozornost, kterou by si ta kauza mozna i zaslouzila. Proste mene, je nekdy vice.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k te kauze Anglie bych jenom dodal, ze o tom nic nevim, nesleduju to a ani s tim nehodlam zacit. vsude jsou blbci a slusni lide, vsude jsou urednici-paka i urednici slusni a profesionalni.

 

ja s manzelkou se mimochodem pereme o adopci holcicky, ktera se narodila fetacce, soud ji odebral a pridelil do opatrovnictvi. opatrovnici je nase moc dobra znama, bezvadna zenska, ktera do tech deti vylozene investuje svuj zivot. holcicku zname od narozeni, starame se o ni, ale presto... je to bitva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po roce od bouracky se mi v noze zase rozlezl zlatej kok - noha otekla, ruda, boli, je mi blbe. Uz mi napumpovali 3 kubiky penaku a ja budu premlouvat doktorku, at me pusti domu. A v praci mame nejdulezitejsi tyden v roce - predvadecky novinek a predobjednavky, odkud me odvezli do nemocnice...:-(

To sis to tedy za tech par let pekne vyzral!

Tos měl takovej pech i pred Chronomagem?

 

Drz se!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viem, ze vela cesky bratov chyta slovensky televizny signal - pre to som chcel aby si to pozreli - lebo lepsie raz vidiet ako niekolkokrat pocut /keby som to od niekoho pocul tak to len tak okolo mna prefrci, ale vidiet to bola silna kava, po reportazi nasledovala ziva diskusia s babkou, riaditelom konzulatu, riaditelkou centra pomoci, pravnickou a pravnikom z UK.../

 

uznavam bolo to zbrkle(v zaplave prvotnych emocii)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

To snad nemysli vazne...obzvaste na tuhle slecnu jsem velmi alergicky.jednak se mi vubec nelibi a druhak ma priserny hlas a to nemluvim o krajni nesympaticnosti,ale to je asi muj problem,na frekvenci pry byla oblibena,ale ja to preladoval.Takze mne se do vkusu rozhodne netrefili a myslim,ze je to i debilni napad obsadit tam nekoho,kdo o fotbalu nema sajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To snad nemysli vazne...obzvaste na tuhle slecnu jsem velmi alergicky.jednak se mi vubec nelibi a druhak ma priserny hlas a to nemluvim o krajni nesympaticnosti,ale to je asi muj problem,na frekvenci pry byla oblibena,ale ja to preladoval.Takze mne se do vkusu rozhodne netrefili a myslim,ze je to i debilni napad obsadit tam nekoho,kdo o fotbalu nema sajn.

 

Jó třeba záleží na tom, jak dobře kouří...............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Kamil ma pravdu, dostala se tam diky svym znalostem tohoto sportu. .. .... jo , a taky chodila s fotbalistou. To s ni dela nejvetsiho odbornika na ligu mistru.

Asi jsi to špatně pochopil, o odborníkovi jsem nepsal. :sad01_anim: Psal jsem, že má všechny předpoklady, se odbornicí stát.

 

EDIT: Nehledě na to, že se od ní neočekávají rozbory hry, herních situací, taktiky, výkonu hráčů a rozhodčích apod., ale zajímavé pohledy do zákulisí špičkových mužstev a zápasů. Aspoň tak jsem ten článek pochopil já.

 

EDIT 2: Stejně všichni závidíte. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...