Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 48,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • mlsoun1

    1529

  • Akam

    1375

  • Vit

    1110

  • Kid_A

    849

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 52 minutami, kaktusář napsal:

v určitých chvílích se strašně blyští až k nečitelnosti, vzniká na cifru chaos, obecně jsem díky nim zjistil, že nemám rád subciferníky :) 

Tez nemam rad chaos :)

Jedna z bazenu 

IMG_8428.jpeg

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, kaktusář napsal:

právě - ta lumi je taková napůl... jsou to takové skoro GS a nejsou to GS, jsou krásné. teď budu mít začátkem října padesátiny.

Takže k 50-ti nám GS?Tož jsi o měsíc starši😉

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To má aplikované i nápisy? Jsou super.

Napisy aplikovane nejsou.
Predpokladam, ze to bude sklenena vrstva ciferniku a pod tim vrstva eco-drive. Takhle na ostrem svetle to udelalo stin, takze se to jevi jako aplikovane.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Salamaster napsal:

Ta žlutá k létu perfektně pasuje, krása 😀

😉Je to tak,žlutá a oranžová jsou na léto perfektní.A u mne nejenom na léto.Na sněhu,jestli nějaký bude,tak to bude hodně zajímavé.Mimoto mám žlutou extrémě rád a tato je přímo luxusní🥰

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, ATOM napsal:

Tez nemam rad chaos :)

Jedna z bazenu 

IMG_8428.jpeg

A proto máš nejpohodlnější a hlavně vymazlené hodinky,které mám moc rád a taky bych je rád ponosil,ač to jsou prcci😍

Nějak prázdno,zamluvil jsi si ho na promo focení😄😉

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, mlsoun1 napsal:

k 50-ti nám GS?

no já si pořídil GS nedávno a na jaře tyhle astrony, takže nic... dejme tomu, že pro mě GS a astrony jsou právě k těm padesátinám, takže cajk, jsem zcela spokojen a saturován... navíc jsou na cestě spirity... (alpinisty jsem nakonec prodal a sarxy naštěstí ne) takže mám krásnou sbírku seika a fakt už nic nechci !!!!!!!

image.thumb.png.56324d866829c37e97ac4ed835e7568a.png

není tohle krásnej dárek k padesátinám???

 

 

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, AndyAaron napsal:


Napisy aplikovane nejsou.
Predpokladam, ze to bude sklenena vrstva ciferniku a pod tim vrstva eco-drive. Takhle na ostrem svetle to udelalo stin, takze se to jevi jako aplikovane.

Stín mne zmátl. Jaká je to prosím reference? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, kaktusář napsal:

no já si pořídil GS nedávno a na jaře tyhle astrony, takže nic... dejme tomu, že pro mě GS a astrony jsou právě k těm padesátinám, takže cajk, jsem zcela spokojen a saturován... navíc jsou na cestě spirity... (alpinisty jsem nakonec prodal a sarxy naštěstí ne) takže mám krásnou sbírku seika a fakt už nic nechci !!!!!!!

image.thumb.png.56324d866829c37e97ac4ed835e7568a.png

není tohle krásnej dárek k padesátinám???

 

 

Jo vím, že jsi je bral z inzerce kde se válely poměrně dlouho.Už jsem Ti je chválil.Ale myslel jsem si, že si k nim pořídíš nějaké brášky s mechanikou.Tož jinak super dárek.Dá se říct, že ty mé žluťásky mám již rovněž ke kulatinám😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, mlsoun1 napsal:

A proto máš nejpohodlnější a hlavně vymazlené hodinky,které mám moc rád a taky bych je rád ponosil,ač to jsou prcci😍

Nějak prázdno,zamluvil jsi si ho na promo focení😄😉

Spis jsem asi v kraji neplavců 😃

Ano ano, pohodlne jsou velmi, gumovy  single pass ma tloustku pouze 1 mm, je uzasne poddajny a pritom pekne drzi hodinky. Na vodni aktivity idealni. Ale uz se tesim, az je dam zase na nejaky fajn hadr nebo kuzi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 8/16/2024 at 2:40 PM, junior300 said:

@bluman vyborne su oboje. Ale modrych hodiniek mas uz viac, ak sa nemylim. Nechaj zelene. 🤔

dobre hovoris 👍, nejake modre uz mam 😄, a na moje vlastne prekvapenie ma na ruke ta zelena asi bavi viac

20240817_143609.thumb.jpg.63f2470fb288dc3e0434e1fc03f5258d.jpg

Upraveno uživatelem bluman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...