Jump to content

Co máte právě na ruce?

Recommended Posts

[mention=12491]Kostra[/mention]Panerai už nemáš?Jinak samozřejmě krásné kouskyNejvíce mne berou nodate,snad to někdy taky klapne....

Mám Marceli, zrovna včera jsem je tu myslím postoval. Jedny se před svátky vrátily z ozdravovny Onyx a o těch druhých snad ani nechci mluvit;-) S nodate budu držet palce;-)

e847a28173eda633470784622a8b47d5.jpg

@Kostraporad se mi moc libi.Kdyz je zde nabidl David,tak srdce zaplesalo a zase pozde jako vzdy.Tak si rikam,ze je porad cas a jeste bych rad zkusil knizeci hodinky.Ale co Ti budu vykladat Tome,jsem na cekacce na 124060 a ty se mi libi jeste vice.Ten jejich cisty design,ou ou….

Toz si jich uzivej😉

před 8 hodinami, mlsoun1 napsal:

@Vitpred nekolika roky zde byly pomerne dlouho v prodeji a velmi mne ten stroj oslovil.Ale jinak je to moc pekny kousek na takoveto svatecni ponoseni.Jeden z kolegu zde nabizi podobny kousek,ale bici.Jen ta cena je tedy uplne jinde nez bych si predstavoval.Ale narazil jsem na aukru na podobny kousek za slusnou cenu,porad to zvazuji.

A propo,kdyby jsi si je chtel ponosit a ten stroj vyfotit,tak jak to profesionalne zvladas,nemam problem Ti je zapujcit😉

Děkuju za nabídku Marceli, moc si vážím Tvé důvěry, ale respekt k takto historickému kousku mi nedovolí si něco takového půjčit.

před 5 hodinami, Kostra napsal:

Krásné, po jejich žluté verzi pokukuju už léta.
Já si dnes užívám ten parádní odstín roládové lumi
fb7b55304dc5008d444cca11e87c46ec.jpg
ab2033357916050fa74b39e95f7e1f34.jpg

Moc díky ! Akorát jsem hned musel objednat Hirsch Robby, neb to na čem to přišlo... 🥲

Každopádně Expy závidím a přeju! Lumír je parádní!

před 5 hodinami, mlsoun1 napsal:

SO pro mne jedny z nej hodinek

Souhlas, doufám, že přibudou ještě jedny 😁!