Jump to content

Co máte právě na ruce?

Recommended Posts

před 12 hodinami, mlsoun1 napsal:

Konecne doma😊Na navstevy zasadne se 140 roku starym strojem🥰

Tichá, pozitivní závist z mé strany.

před 10 hodinami, DarylVanHorne napsal:

Nehledejte v tom dvojsmysl... máš moc pěkný koule 🤣😇

Ba, ba, @Gustaf sem dává často fotky svých lesklých, barevných koulí a všichni mu je obdivujeme.

před 1 hodinou, bluman napsal:

jedna modra dacija na dovolenke 😉

Ten tah jim sedne nejlíp.

------------------------------------

Já  LÜM-TEC M8 a pštrosí noha od mistra @ZRNO.

Vit_LT_M8_221228_01______.jpg

Edited by Vit

@Vitpred nekolika roky zde byly pomerne dlouho v prodeji a velmi mne ten stroj oslovil.Ale jinak je to moc pekny kousek na takoveto svatecni ponoseni.Jeden z kolegu zde nabizi podobny kousek,ale bici.Jen ta cena je tedy uplne jinde nez bych si predstavoval.Ale narazil jsem na aukru na podobny kousek za slusnou cenu,porad to zvazuji.

A propo,kdyby jsi si je chtel ponosit a ten stroj vyfotit,tak jak to profesionalne zvladas,nemam problem Ti je zapujcit😉

@Gustaf a @Radik Díky moc chlapi, to potěší. No já tady na fóru slintám každý den 🤣 Obecně by se ale dalo říci, že na tu naší malou chudobnou kotlinu, tu máme fakt pěkný kousky 😉 Občas až padá čelist z toho, co zde někteří mají. A dokonce to i nosí 😲🤣

S vysokou pravděpodobností nejvýše umístěné Tudory v Praze (dnes). 285 metrů nadmořské výšky a krásné 16 patro.  Pokud zrovna někdo neleze na Petřínskou rozhlednu nebo Žižkovskou věž 🙂 

IMG_5664.thumb.jpeg.b7c290d3ce4e2878ca78a0ed0aa5d305.jpeg

Edited by safi

před 43 minutami, safi napsal:

@DarylVanHorne: Neuvěřitelný kousek! Díval jsem se na stránky výrobce a hodinky jsem tam nenašel. Jedná se už o nevyráběný model? 

EDIT: CHW. Zmátla mě hodinková utěrka jiné značky 🙂 

Díky a díky za tip, jak mást lidi. Příště jako podložka zápisník Tudor, nebo Romain Jerome 🤣😂

EDIT: aneb co udělá, když výrobce nedá své arogantní logo na číselník, pouze na korunku 🤣😂🤣

PS: By mě vlastně zajímalo, zda Blacksand ještě funguje. Neví někdo? Má je tu vůbec někdo? Byl to docela zajímavý počin. 

Edited by DarylVanHorne