Přejít na obsah

Czapek Antarctique


drack2

Doporučené příspěvky

Dám sem odkaz na video, kde vynikne ciferník; ten je (vyjma strojku, který je epesní a zpracování ) za mě hlavním lákadlem. Pouzdro a tah jsou samozřejmě taky super, na druhou stranu ta inspirace GG mi přijde trochu nadbytečná a v poslední době stále častější

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doplním moc hezký článek na hodinkee. Ten ciferník u Nebuly musí být naživo naprosto úžasný. Cenovka je, řekl bych, v dikci dnešní doby a "oceli dražší zlata" velmi dobrá

https://www.hodinkee.com/articles/czapek-and-cie-antarctique-collection-introducing?fbclid=IwAR3ucUAcE0jVA8N3GmxUasJyhXLNC3S5SjMGpn9S6F2bdWHXys5_CYY8Cgg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas... jsou to hodinky a maji dokonce rucicky. 

Za me velmi originalni kousek na soucasne pomery. Indexy jakoby inverze rucicek, typicky czapekovska sekundovka. Tah, ktery na prvni pohled krici, ze je jiny (v dobrem i zlem).

A strojek? Popravde mi ty soucasne "inhouse" orgie uz prijdou vazne smesne... kazdopadne z info jak resili minule modely, to muze byt "nejhure" to nezavisle studio, co jim delalo ony zajimave strojky na predchozi dva modely. Ten strojek je za me pecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Být na tom logo Rolex a poloviční cenovka, už 4. měsíc by se tu ucvrkávalo blahem jak jsou ty nové ciferníky skvělé a originální :smoke:

PS: Jinak pěkné tříručky, ale za stejný nesmysl jako AP, VC, PP a spol.

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...