Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Doporučené příspěvky

Odesláno

Tak dlouho se chodi k bechynemu pro suby, az... :)

 

Tak ty jsou bomba  :notworthy:

Takže kolotoč se opět rozběhl? :) 

Odesláno

Tak ty jsou bomba :notworthy:

Takže kolotoč se opět rozběhl? :)

Stale jsem one-watch-guy, takze GP pujdou z kola ven. A na kartu jsem si nechal napsat jmeno, protoze ty yachty jsou preci NAFURT!!! :) :) :)

Odesláno

Stale jsem one-watch-guy, takze GP pujdou z kola ven. A na kartu jsem si nechal napsat jmeno, protoze ty yachty jsou preci NAFURT!!! :) :) :)

V Únoru to bude 6 let co jsme se poprvé potkali, nad výměnou Rolád mezi sebou, ani tenkrát jsem Ti nevěřil, že umíš mít hodinky NAFURT  :lol2:

Ale rozhodně Ti to přeji :) 

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...