Přejít na obsah

Jaké čínské hodinky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 23 hodinami, travex napsal:

Ještě tu mám pro vás jednu fotku z prvního jarního dne. 

Jedna z mála venkovních, kde je cifr pěkně černý. Občas mi ten antireflex leze krkem, jak je vše modré. 

awIxrvF.png

 

Ten antireflex je vnitrni? Jinak tohle vnimam obdobne, kolikrat mi to na hodinkach, pokud je ta modra fakt vyrazna, fest vadi. V jednom pripade az tak, ze ho snad necham odlestit a nanyst bezbarvej, pokud to pujde, pac mi to pije krev. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 785
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Po 10ti dnech čekání jsem se konečně dočkal - z Aliexpressu dorazily nádherné automaty Seakoss Tourbillon. Severní polokoule vpravo ukazuje 24 hod cyklus, kometa na 12ti hodinách rezervu nátahu, vlevo fluorescenční měsíční fáze a dole... Tourbillon.
Jak jsem pochopil, jedná se o úpravu hodinek L.Eternity v limitované edici

 

back.jpg

front4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Cmelak napsal:

Po 10ti dnech čekání jsem se konečně dočkal - z Aliexpressu dorazily nádherné automaty Seakoss Tourbillon. Severní polokoule vpravo ukazuje 24 hod cyklus, kometa na 12ti hodinách rezervu nátahu, vlevo fluorescenční měsíční fáze a dole... Tourbillon.
Jak jsem pochopil, jedná se o úpravu hodinek L.Eternity v limitované edici

1300 dolaru uz neni uplny pakatel... Ten cifernik by si zaslouzil vice lepsich fotek, ale dynko mohli dat klidne plne, IMO. Najake dojmy, presnost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Panchart napsal:

Ano, souhlas, taky mě to zajímá, díky...

Ono to nebylo 1300$, ale cca 1000.  Již v minulosti jsem ale zjistil, že je výhodnější platit v CZK, takže vyšly na cca 23 200 Kč. Bránil jsem se jim asi týden, protože je to fakt ranec. Udělal jsem tu blbost, že jsem si je dal mezi oblíbené. Najednou přišel mail, že nebudou stát 30k, ale "jen 26k" a jelikož mám zapnutou v bance 4% slevu v tomto krámu a pro nákup používám mobilní aplikaci, výsledek byla částka lehce nad 23k. Kluci čínský mi je navíc poslali Fedexem na jejich náklady, že prý jsou moc drahé na obyčejnou poštu 😂

Ciferník jsem se snažil nafotit lépe, ale nějak se nedaří. Pocit - kdykoliv se na ně podívám, říkám si, jak mohli udělat tak nádhernej ciferník. Ty hvězdy se totiž při různém osvětlení decentně třpytí, do toho ta mléčná dráha....

Co se týká přesnosti, tak, díky absenci vteřinovky, jdou přesně 😂. Měsíční fáze se, díky bočnímu tlačítku, nechá pohodlně nastavit. Když si vzpomenu na ruské Poljoty s kalibrem 31679, kde jsem si div neukroutil ruku...

Fakt z nich mám opravdovou radost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Panchart napsal:

Upřímně na tohle já nemám koule 🤔

To já taky ne. Jenže, když jsem na jejich fotky koukal každý den, najednou se ve mě něco zlomilo. Nejhorší bylo, že jsem na netu o nich nic nenašel, vyjma dotazu, jestli si je někdo již nekoupil... Podívej se na stránky leternity.com, kde se dělají. Seakoss pak provedl pouze jejich customizaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...