Přejít na obsah

Jaké čínské hodinky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Ja si nemuzu pomoct, ale ty pilotky, co mi dorazili, tak ja z nich teda tak nadsenej jako Lub nejsem. V podstate me na nich sere uplne vsechno, tak to tady ani nebudu vypisovat :D Nechcete je nekdo jako poctu Maverickovi? :tomcat:

 

Jako propustku do cajnacundr mam neco jineho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 785
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, AndyAaron napsal:

Ja si nemuzu pomoct, ale ty pilotky, co mi dorazili, tak ja z nich teda tak nadsenej jako Lub nejsem.

Nehezky mluvíš o sloníkovi.

Ale vážně, co tě na nich dráždí. Mně přijdou fakt v poho, hezky se mi na ně kouká, proporčně jsou vyvážený, žádné nedostatky (jasně, až na tradiční ostřejší hrany dílků náramku) jsem neshledal. A přihlédnu-li k ceně, tak vůbec není o čem. Omlouvá tě akorát to, že máš holt asi jinej fkus :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, 5etter napsal:

Bez ochrany mi spíš připomínají ty hnusné korunkové uzávěry, co měl lub.

Tuňáci jsou v podstatě bottlecapy s předkožkou, která je vlastně úplně k hovnu. Ale na těch nooskiho fotkách vypadaj sakramentsky dobře!! Ne, že bych o nich taky neuvažoval, jako do třetice všeho dobrýho čínskýho :D, ale to už by byla poněkud rozežranost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lube, mas samozrejme naprostou pravdu. Vsechny moje pripadne vytky jsou jen o vkusu daneho soudruha. Jakmile das do rovnice cenu, tak tem hodinkam prakticky neni co vytknout. Dam jim jeste sanci treba pres vikend nebo tak neco a uvidim. Kdyz uz jsi se ale ptal, tak:

  • Pouzdro - dela to tak spousta Cinanu i Korejcu (Tisell) - ma tendenci prechazet do jakesi hladke lunety kolem sklicka. Ta je takova trosku moc siroka. I kdyz divaje se na Stowa, tak ti ji maji taky. Laco pilotky tohle maji resene trosku jinak a to pouzdro jakoby hned prechazi do sklicka. Jako vedel jsem o tom a uz jsem s tim hodinky kupoval, ale proste evokuje mi to to, ze maji jedno pouzdro a do toho dle ciferniku mrskaji akorat typ hodinek, kterej je napadne - oblekovky, pilotky, mariny atd.
  • Korunka - tzv. hammer. Ano, vedel jsem o ni, s ni jsem to kupoval, ale k pilotkam se mi to nelibi.
  • Zelena cisla a indexy - tady je to moje chyba, uplne jsem si to nevsiml pri koupi. Radsi bych bile, ta zelena se mi tam moc nelibi.
  • Tah - zpracovani ok, ale endlink a nasledny link se obcas pri ohybu zasekavaji. Tah jsem nakonec hned sundal, ani jsem ho nezkracoval. Ale na jeho obranu pusobi bytelne a solidne.
  • Nastavovani casu a celkovy chod strojku - pusobi to trosku vachrlate, ale to je dusledek dodaneho strojku NH35, ktery je vime od koho :D 
  • Lestene okraje raficek - nelibi se mi to i kdyz paradoxne to zvysuje citelnost celych hodinek :)

 

  • Abych jen nehanel, tak jako pozitiva rozhodne vidim moznost datumovky, i kdyz nutne ji tam mit nemusim a pak vodotesnost 200m a sroubovaci korunka - to nikdo z klasickych pilotek nenabidne.
  • Jako super detail je bila vterinovka. Ta mi nakonec prijde nejvic citelna z celych hodinek. Mozna kdyby mely i ty dalsi raficky cele bile jako treba Damasko nebo Sinn 556, tak ze to bude pusobit lepe.
  • Zpracovani pouzdra a dynka - ma sice ostre hrany, ale pusobi to solidne, zadne ustepky, nerovne okraje nebo neco takoveho. Cnc stroj nastavil Cinan precizne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Té zelené lumi jsem si na vašich fotkách hned všiml a taky se mi to nelíbí. Retro pilotky by ji měly mít buď do žluta, nebo čistě bílou. To samé ručičky - ne stříbrné, ale bílé, neboť absolutní čitelnost je u pilotek prioritou. Takže až je budeš prodávat, tak se mnou nepočítej. už mám v tomto univerzálním obleko/pilot/field/marine pouzdře tritiovky Carnival. 

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy: Super, díky za názory a argumenty :) .

Vysvětlení vidím v tom, že máš jednak daleko větší přehled a druhak výše posazenou laťku než já.

Vím teda, že tyhle "univerzální" pouzdra používá víc výrobců, je to takovej nesmrtelnej tvar. S pilotkama/fieldama moc zkušeností nemám. Podobné jsem měl jenom hamiltony, taky takový hodně jednoduchý hodinky, zpracování samozřejmě daleko jinde (ale zase třeba lumi nahovno). Teď mohu porovnat akorát s těmi orienty (což je taky takovej kočkopes, ale hrozně se mi líběj), které jsou pro mě strop, víc nechci. Nicméně na houmofis jsou tyhle adidasky ok a zelená barva mi neva :)

IMG_20210316_142142_1.jpg.3496ed1c54210ba4c4301d415c1269e2.jpg

IMG_20210316_142255_1.jpg.575be420e58058a4f85812ab80b8f8d2.jpg

20200811_143947r.jpg.16e73f838350fbbd0731dee4838a338d.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořádné pilotky resp. B-Uhry dělá jen Laco ve vyšších cenových sférách. Zbytek včetně i IWC a Stowy, jsou jen hodně volné inspirace, takže by mě tyhle číny vůbec neurážely a na detaily bych se upřímně vykašlal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, AndyAaron napsal:

Orienty mi prave prijdou, ze jsou uplne jinej level

Tak o tom žádná :) . OS jsou top, i když je tohle asi nejjednodušší model, tak ta propracovanost tam je. Mně jinak takový ty echt pilotky nikdy moc nebraly, to je pro fanjšmekry, ale tyhle moderní inspirace jsou fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu vám tu debatu o pilotkách s dovolením nabourám:) chtěl jsem hulky, včera dorazily.  Strojek NH35 - spolehlivý standard, zbytek už je o něco vyšší level. Safír, keramická luneta, přesně a lehce cvaká, šroubovací korunka s o kroužkem, vodotěsnost 200 m asi budou splňovat, super zpracování, tah včetně mikroregulace můžu jen chválit. jediné, co by mohlo být lepší, je lumi. To vše za cenu 170 USD včetně všeho až domů. Nikdy jsem si nemyslel, že budu chválit tuto produkci, ale fakt nemám co pohanět a dnes jsem si je užíval celý den.

IMG_20210315_174519.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, ponorka9 napsal:

Trochu vám tu debatu o pilotkách s dovolením nabourám:) chtěl jsem hulky, včera dorazily.  Strojek NH35 - spolehlivý standard, zbytek už je o něco vyšší level. Safír, keramická luneta, přesně a lehce cvaká, šroubovací korunka s o kroužkem, vodotěsnost 200 m asi budou splňovat, super zpracování, tah včetně mikroregulace můžu jen chválit. jediné, co by mohlo být lepší, je lumi. To vše za cenu 170 USD včetně všeho až domů. Nikdy jsem si nemyslel, že budu chválit tuto produkci, ale fakt nemám co pohanět a dnes jsem si je užíval celý den.

IMG_20210315_174519.jpg

Tak jsi do nich šel 🙂 Takový levnější Tisellky, ale vypadaj dobře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...