Přejít na obsah

Microbrands na ruce


Snekofon

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
před 34 minutami, HondzaX napsal:

@Spongebob nakonec to vyhrála bílá varianta. Hodně dlouho jsem váhal i nad světle modrou, ale ta bílá mi přišla taková univerzalenejsi.

Odesláno z mého SM-S926B pomocí Tapatalk
 

mě se právě ta světle modrá taky líbila nejvíc :)  Ale i tyto jsou pěkný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, knock napsal:

Parádní, snad se taky brzo dočkám 

Máš objednaný taky Krakeny? To je dobře! 👏 Před časem se ke mně doneslo, že má Ross nějaký problémy... Tak snad už je vše ok. Jsou to absolutně bezproblémový hodinky. Titan se VŮBEC neotírá a neškrábe -- vypadají pořád jako nový ;) Technicky i zpracováním na úrovni mnohem mnohem dražších hodinek. Držím palce, ať co nejdřív dorazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Kex napsal:

Máš objednaný taky Krakeny? To je dobře! 👏 Před časem se ke mně doneslo, že má Ross nějaký problémy... Tak snad už je vše ok. Jsou to absolutně bezproblémový hodinky. Titan se VŮBEC neotírá a neškrábe -- vypadají pořád jako nový ;) Technicky i zpracováním na úrovni mnohem mnohem dražších hodinek. Držím palce, ať co nejdřív dorazí.

Jojo, mám objednáno už nějaký ten měsíc. Mám slabost pro bílé ciferníky, tak už se nemůžu dočkat 🙂.

Jsem rád, že máš kladnou zkušenost, tak snad mě nezklamou 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Vim, moc se to k sobe nehodi, ale akorat prisly, tak jsem je musel vytahnout. A vlastne mi to ani neva. Bila imo lepsi, ta modra je ve skutecnosti prilis leskla, coz pusobi zbytecne cheap. Ale jsou vesely.

ecb21f855f87e6250cd2add5274f998b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...